Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet sikeres, tartós egy...

Lehet sikeres, tartós egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én történész vagyok, a barátnőm fizikusnak tanul.

Ő sokkal jobban ért a műszaki dolgokhoz nő létére mint én, ezért egy kicsit szégyellem magam.

Szerintetek emiatt gondolhat engem férfiatlannak?


2012. márc. 28. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ezen múlik a boldogságotok...:D
2012. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért vannak ilyen hülye kérdések ki??

Itt most hol a probléma??

2012. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy teljesen más az érdeklődési körünk.

Meg ő sokkal okosabb mint én.

2012. márc. 28. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Olyan nincs, hogy mindket fel ugyanannyira okos.

Miert evidencia, hogy pont a ferfinak kell okosabbnak lenni. Ha a no az okosabb, akkor az mar ciki.

Nos, ha ilyen a felfogasod, akkor ez inkabb okoz majd gondot a kesobbiekben.

2012. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a barátnőd, akkor elfogadott úgy, ahogy vagy. Nem hiszem, hogy férfiatlannak találna, mert akkor nem járna veled. De szerintem ti pont összeilletek, egyikőtök humán, míg a másik reál beállítottságú. Kiegészítitek egymást. Az meg nem baj, ha ő ért jobban a műszaki dolgokhoz, te máshoz értesz jobban. Ez nem baj.
2012. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hülyeség ez a felfogás, hogy ő okosabb. Egyszerűen csak tájékozottabb más dolgokban, más területeken szerzett tapasztalatokat.


És igen szerintem ebből jó kapcsolat lehet.

2012. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te meg a történelemhez értesz jobban. Ne legyen kisebbrendűségi érzésed, mert ha valami nem férfias, hát az a bizonytalankodás. Azzal semmi gond nincs, hogy az érdeklődési körötök eltér a konvencionálistól.
2012. márc. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Én nő vagyok és mérnök.

Volt bölcsész pasim,igaz csak pár hónapig.Szegény műszaki analfabéta volt,sikitófrász kerülgetett,képes lett volna vizes kézzel villanykörtét cserélni.

Más miatt lett vége,de akkor döntöttem el,hogy a nagy Ő fix hogy értsem dolgokhoz ilyen téren.

így is lett,párom megcsinál mindent,5 év alatt még szerelőt nem hivtunk,pedig romlott már el sokminden.

És nem utolsó sorban tanulunk egymástól,élvezem.

2012. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!