Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora világnézetbeli és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora világnézetbeli és ideológiai különbségek kizárhatják a sikeres kapcsolat lehetőségét?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány (egy bombázó), akinek tetszem (nem tudom, miért, mert egyáltalán nem nézek ki jól), és én is szeretem őt. Csakhogy ő inkább bulizós, mindenfelé eljáró lány, én pedig otthonülő, csendes, visszahúzódó stb. vagyok. Egyébként van neki egy barátnője, akit ismerek, 15 éves koráig keresztülment rajta a fél város, iszik, cigizik stb. Ő ennek ellenére nagyon aranyos, nem kicsapongó és nem is olyan nagyon részeges.

És a világnézetünkben is különbözünk. Én kimondottan az objektív idealizmus híve vagyok, ő pedig - úgy tudom - nem materialista, de az felé húz.

17/F


2011. jan. 28. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod. Vagy szereted utólag a falba verni a fejed naphosszat, mert megfutamodtál? Azt bánd, amit megtettél, ne azt amihez gyáva voltál.
2011. jan. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tolj be egy felest és menj te is bulizni
2011. jan. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább 4-5 felest:)

Próbáld meg, húzd fel esetleg, de sok esélyt nem adok nektek, nem jó az, ha ennyire különbözőek vagytok. Ő mindig el fog járni bulizni, te meg otthon fogsz féltékenykedni, hogy éppen kit ránt le a dizsi vécéjében, vagy egy kocsiban. Nem jó az, ha szórakozás terén ennyire különböztök, főleg ilyen fiatalon.

2011. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyámmm... 17 évesen ilyeneken gondolkodsz, sztem tényleg vágj be két felest és menj a csajjal bulizni. Ha nem jön be akkor mond meg a csajnak hogy ne szórakozóhelyen randizzatok, mert neked nem jön be.

Egyébként ha két ember értelmes akkor aztán mindegy hogy 'ideológiai' különbségek vannak.


Még annyi, hogy picit erőltetettnek érzem ezeket a szakszavakat, és néha ez iszonyatosan visszataszító tud lenni. Főleg amikor egyszerű szavakat használhatnál helyette.

2011. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ám arany középút. Mondjuk a hétvégén egyik nap veled van, másik nap a barátnőivel, vagy akikkel jár bulizni. Te pedig akkor otthon ülsz a kis megszokott világodban. Az emberek egy kapcsolatban akaratlanul is változtatják egymást, ha nem is gyökeresen, észrevehetetlenül, de egymás csiszolódnak bizonyos mértékben. Bár nem tudom, hogy ez a dolog hogyan működhet tizenéves fejjel, ez még korai szerintem. Mármint ilyen komolyan felfogni a dolgot. Az én nézeteim is elég egyediek, vannak olyanok, amikben a barátommal teljes mértékben nem értünk egyet, ettől függetlenül nagyon jó a kapcsolatunk 1 éve. Azt szoktam mondani, hogy legalább nem unatkozunk egymás mellett. A kisebb viták pedig még közelebb hoznak minket egymáshoz, hiszen olyan dolgokról van szó, amiben mindkettőnknek igaza van, vagy éppen egyikőnknek sem.
2011. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szeretem komolyan felfogni a dolgokat. A szakszavak pedig jobban a számra állnak.

Egyébként köszi mindenkinek!

2011. jan. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!