Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a sikeres kapcsolat titka?

Figyelt kérdés
Nem egyszavas válaszokat szeretnék,és ha már leírjátok akkor meg is indokolhatjátok...köszii :)
2011. aug. 15. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

nem mondom meg, ezért titok

na jó segítek (lókolbász)

2011. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Jó szex.

Mert.

2011. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én nem 12-16 éves emberek véleményére voltam kiváncsi drágáim .. :)
2011. aug. 15. 12:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy hullámhosszon legyünk, hasonlóak legyenek az érdeklődési köreink, de ha nem is hasonlóak, érdeklődjünk a másiké iránt, mert így biztos közelebb kerülünk egymáshoz, ha van közös élmény. Tapasztalatom szerint nagyon fontos a hasonló neveltetés, hasonló iskolázottság, közel egyszintű értelmi szint, egymás tisztelete. Ezek mind fontosak, mert ha nincs akkor hatalmas szakadék lesz kettőtök között.
2011. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Már az nem mindegy mit értesz sikeres kapcsolat alatt. Hosszú, egész életet átívelőt - ez még nem jelenti hogy sikeres - vagy olyat amire mindig emlékezni fogsz és meghatározó lesz az életedben?


Egyébként pedig: kompromisszum, kompromisszum, kompromisszum, tehát kompromisszum hegyek, ez a titka.

2011. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Türelem, elfogadás, elkötelezettség.
2011. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fontos a hasonló érdeklődés.....sőt az unalmas...

Az én véleményem az hogy a kommunikáció minden alapja, és a kompromisszum képesség, a kapcsolat minden terén....

Ja és a bizalom!!!!

2011. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kommunikáció, azaz, ha probléma van a pároddal beszéled meg, nem tartod magadban (és vágod majd később a fejéhez, amikor tele a pohár), nem a barátaiddal/barátnőiddel beszéled meg (mert ők CSAK a te véleményed alapján, és a nemi identitás okán fals képet alkotnak, és simán telebeszélik a fejed hülyeségekkel)
2011. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Két szerető ember, ha ez nincs meg, még az élő fába is objektíve be lehet kötni.
2011. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátommal 2 éve vagyok együtt. Nem hosszú idő...De nem is kevés. Amilyen szépen indult, olyan rossz lett egy idő után. Nehéz volt rádöbbenni arra, hogy egy kapcsolat nem feltétlenül van mindig sínen, ha nem tesszük vissza a dolgokat a helyükre. Több, mint egy év után mi is rájöttünk mindketten arra, hogy kompromisszum,kompromisszum,kompromisszum. Ez nem jelenti azt,hogy mindent fel kell adni a másikért.. Inkább közösen valami olyan megoldást találni,ami nagyjából mindkét félnek elfogadható.

Hogy kell-e az egyhullámhossz,meg a közös érdeklődési kör? Szerintem nem. Bár.. ha nem közös az érdeklődés, fennáll a "veszélye" annak,hogy időnként egyedül kell elengedni a másik félt kikapcsolódni. Aki ezt tudja tolerálni, azoknál szerintem abszolút nem szükséges a közös érdeklődés stb.. valóban, egy idő után unalmassá is válhat...:)

20/L

2011. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!