Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire sikeres a párkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sikeres a párkereső oldalak használata, mennyire megbízhatóak, és melyiket vélitek a legjobbnak komoly kapcsolat teremtése céljából?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Sikeresnek sikeresek a társkereső oldalak. Van aki onnan találta meg a párját. Köztük én is, mivel a bulikban nem igazán lehet ismerkedni. Tudom most vannak olyanok akik ellent mondanak, de nekem nem vált be a buliban való ismerkedés. Sok ott a részeg.Na de nem is ez a lényeg. Nagyon jó oldal a: love.hu, kedvesem.hu, találka, randim.hu. De ha beütöd a google-ba a társkereső szót akkor kidob még több ilyen oldalt. Sok sikert a keresgéléshez. Ja majdnem elfelejtettem fel kell készülni, hogy az ilyen oldalakon is bele lehet futni olyan hírdetőkbe akik csak egy éjszakát vagy csak sexpartnert keresnek. Illetve kamusokat.
2009. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia...

Én is egy ilyen oldalon ismertem meg a férjem..

3 évig együtt voltunk, és lassan 1 éves házasok leszünk... :) Szóval hajráá.. (De azért óvatosan, nem szabad mindenkinek bedőlni!!!!!)

25/L

2009. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A Love.hu-t ajánlom én is,az nagyon jó oldal és könnyen tudod magad regisztrálni is.Sok barátot lehet ott szerezni és van ott egy-két jó pasi.80 százalékban megbízható pasikat találsz,a többi 20 százalék szexkapcsolatot akar.

2009. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy az illető ffi-t keres.

Én is a love.hu-t ajánlom.

2009. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ, mit vársz, mit szeretnél. - Mármint a sikerességet illetően.

Komoly kapcsolat teremtése céljából én is ajánlom azokat, amiket előttem ajánlottak, a love.hu-hoz csak annyit fűznék hozzá, hogy ott azért elég sok olyan is akad, aki csak szexpartnert keres.

Egyébként mindegyiken találhatsz megbízható embereket, de a kamugépek is mindenhol ott vannak.


Én is netről ismerem a párom, azzal a különbséggel, hogy mi nem társkeresőn ismerkedtünk meg. :)

23/L

2009. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami még jó lehet: szivkuldi.hu, a nők lapja társkeresője szerintem elég igényes:

[link]

illetve csajozas.hu / pasizas.hu

A sikeressége nagyban azon múlik, hogy mennyit mondasz el magadról. No meg azon, hogy teszel-e fel képet, ill. hogy hogy nézel ki. De ha inkább élőben jönnek ki a pozitív tulajdonságaid, mert mondjuk nem vagy nagy szépség, akkor kicsit nehéz dolgod lesz, mert a találkozóig el is kell jutni. Úgyhogy érdemes a lehető legjobb rólad készült képet kitenni, mert lehet hogy akivel belsőre bejönnétek egymásnak, egy fénykép alapján átugrotok egymáson keresgélés közben...

Sok sikert:)

De ha korban hozzámillő vagy nekem is írhatsz.:P 0.00001 % esély is esély.:D 24/F

2009. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!