Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fordul el valaki a...

Miért fordul el valaki a családjától és a barátai nagy részétől csak azért mert párkapcsolata van?

Figyelt kérdés

A hugom (27 éves) nagyon szerelmes lett egy pasiba (kölcsönös a szerelem), de a csaj mindenkit leépít, csak a srácot isteníti, minden(ki)t akit/amit eddig tisztelt, most kritizál (a szüleink begyepesedettek, a barátai dilisek, a munkatársai hülyék, a ház, ahol felnőtt koszfészek stb.).

A pasas kétszeresen elvált (1+2 gyerekkel), ezért a munkatársai óva intették, hogy összejöjjön vele (egy helyen dolgoznak) - így a kollegák "hülyeségét" még megértem. Azt, hogy a barátnői mit mondtak, nem tudom, de tény, hogy a szüleim elfogadták a pasit, csak nekem morognak néha-néha, hogy nem ilyen embert képzeltek a kisebbik lányuknak.

Én is párkapcsolatban élek, de soha nem merült fel bennem, hogy választanom kellene a családom és a pasim között, sőt a környezetemben sem fordult még elő ilyen eset, és akik ismerik tesómat, nem ismernek rá, mióta együtt van a hercegével.


2012. márc. 28. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Van aki ködösen lát, remélheted, hogy egy idő után ez megváltozik :-S
2012. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része így reagál,ha nem vetted volna észre.Csak azoknak nem szűnik meg létezni a családja és a barátai,akik normálisabb gondolkodásúak és nem ilyen önzőek.Amúgy 2 gyerekes pali...hát,ez elég merész:)
2012. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem valami tiszteletreméltó viselkedés, de vannak, akiknek a család és a baráti kör csak pótlék két párkapcsolat között.
2012. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert hülye.
2012. márc. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 22:18-as hozzászóló: nem, nem vettem észre, hogy más ember is így csinálná: elfordul a családjától, mert párkapcsolata van. Számomra érthetetlen, ha annyira boldogok, mint mutatják, a hugom miért gyülölködik. Például a család számítógépéről letörölte azokat a fotókat, amiket ő készített, vagy szerepel rajtuk.

2012. márc. 29. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen a hugod.

Sajnos az enyém is. NEm tudjuk miért változott meg ennyire. Azaz igen, a férfibe totál szerelmes, az meg egy gyülölködő,cselszövő alak.

Hugom akkor tud rólunk ha akar vmit, pénzt vagy segítséget. A férje 8 évvel idősebb nála. Szakmunkás de nagy lábon élnek, mert apukám ragaszkodik hozzá, hogy a cslád együtt legyen. Hugom 20 évesen ment hozzá és apuék házzal és külföldi uttal támogaták meg... Én és másik tesom ezzel szemben?...hugom behozta a viszályt a családba és megkap mindent.


Én és párom a szüleinknél azt nézzük mit segíthetünk, nem azt hogy mit vehetünk el. Sajnos sorozatban hugom engem kihasznált és majd apámnak vmit hazudott amitől nekem elkellett költöznöm otthonról akkora balhé lett...

Rossz érzés volt páromat belekényszeriteni egy összeköltözésbe, mert nekem menekülnöm kellett otthonról. Közben segitettem hugomnak és ez volt a hála, és ez már nem a férje hibája...


Amilyen társat választasz az formál téged!(akivel éveken keresztül együtt vagy és mindent megosztotok magatokból egymásnak) Ez az én véleményem.

2012. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!