Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám engem hibáztat, amiért...

Anyám engem hibáztat, amiért rossz a házassága és apám folyton iszik. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Magyarul:mindenről én tehetek szerinte.Hogy bírjam ki,hogy ne húzzon le?

2012. márc. 28. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy anyukádnak sokkal több köze van apukád ivásához, mint neked, csak ezt te nem tudod. De mivel ezt nem tudja elfogadni, keresett egy bűnbakot, akire rá lehet fogni. Mivel te vagy vele, így te lettél a bűnbak. Nem nagyon tudsz mást tenni, minthogy nem foglalkozol vele. Tudom, hogy ez nehéz, de nem valószínű, hogy valaha is meg fogod tudni, hogy apád miért iszik, és ahhoz anyádnak mennyi köze van. Mivel neked szerintem semmi.
2012. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10 Már kérdeztem.

11 Apám már azelőtt ivott,hogy anyámat megismerte.Régen sokkal rosszabb volt.Anyám csak nagyon ragaszkodik hozzá,a franc sem érti,miért...

2012. márc. 29. 17:43
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Mivel apád már akkor is ivott, amikor anyád megismerte, akkor lehet, hogy abban a hitben volt, mint oly sokan mások, hogy majd ő megváltoztatja. De ez ugye nagyon ritkán sikerül, és azt nagyon nehéz lenne anyukádnak beismernie, hogy kudarcot vallott. Ezért akarja inkább rád hárítani a felelősséget. Te is írtad, hogy nem tudod, miért vannak még együtt. Hát így én sem igazán értem, hogy mi tartja őket össze.
2012. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten vagyunk:(
2012. márc. 30. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!