Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámmal rossz a kapcsolatom,...

Apámmal rossz a kapcsolatom, most lebetegedtem, apám meg felhívta az orvosomat a hátam mögött, az orvosom elmondta nekem, és azt is, hogy apám kérte, hogy ne mondja el, amit az orvossal beszéltem, elmondhatja apámnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 14:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Apám mániája, hogy vagy rendőrséggel töreti rám az ajtót, vagy elmegyógyintézetbe zárat.
2009. júl. 31. 14:20
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Mármint, hogy mondja el...ugye azt kérte apád az orvostól?

Az orvos nem adhat ki információt.Csak, ha apád a gondviselőd, vagy a gyámod.Szóval, ha gyermekkorú vagy, vagy a gyámsága alatt állsz.

2009. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, testileg-szellemileg ép, nem szorulok gyámra, apám azt kérte az orvostól, hogy ne mondja el nekem, hogy ő (apám) felhívta (a doktornőt). Tehát nekem erről nem kellene tudnom, az orvosom viszont úgy látta jónak, hogy jobb, ha tudok róla, hogy apám bepróbálkozott nála velem kapcsolatban.
2009. júl. 31. 14:35
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Dehát akkor semmit nem tudott meg rólad, a doki a te oldaladon áll.

Elvileg nem mondhatja el mi bajod.

2009. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Úristen!! Szörnyű lehet...apukád miért ilyen veled? miért nem bízik benned? Am az orvos tényleg melletted áll, szóval sztem így rendben lesz. De apukáddal igen érdekes a kapcsolatotok téll.. Át kéne beszélnetek a dolgokat vele.
2009. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Anyuval is hasonlóan viselkedik apám, őt egyszer bejuttatta gyogyóba, anyu akkori orvosai megfenyegették, hogy feljelentik, ahogy viselkedik anyuval, de nem tették meg végül.


Beszélni vele már nincs mit, én elköltözöm még ebben a hónapban, csak nem akarom, hogy járkáljon utánam vagy bárkivel figyeltessen. Szóval akkor a dokim nem mondhat neki semmit. Én át akarok menni másik dokihoz, ha elköltözöm, hogy véletlenül se tudjon apám ilyen úton kideríteni bármit is. A mostani dokim végülis jó orvos (már nyugdíjas), csak tényleg apámnak túl sok ismerőse jár hozzá. Szóval kockázatos nála maradni.


Mi van, ha apám mégis megtud valamit a dokitól? Amúgy anyu is panaszkodott neki apámról, szóval tudja, meg az ő apja is ilyen volt, és meg van a véleménye apámról...

2009. júl. 31. 15:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az, amit megtudhatna az apád? Ha valami bajod van, azzal mit tud kezdeni?

Mellékesen milyen indokkal töreti rád az ajtót, illetve zárat elmegyógyintézetbe? Az nekem nem egészen érthetö....

2009. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
15:16 - Mert nem akarom hallani a szitkait. Egyébként pedig sajnos vannak kapcsolatai, neki még ki is jönnének, mert minden kívülálló előtt megjátssza magát. A szomszédok (panel, és vékony a fal) már tudják, milyen valójában.
2009. júl. 31. 15:19
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnos annak ellenére, hogy 2 diplomája van, a szakmáján kívül semmiről nem lehet vele értelmesen beszélni, és a nő számára cseléd.

350ezret kap nettóba, több, mint 700ezre van a számláján (valamelyik nap jött a számlalevél), és csak az elmúlt 1 hónapban 400ezret vett fel, nem tudjuk, mire, mert még a lakásfelújítással együtt se költöttünk ennyit. Anyu csak 100ezret keres, de mindig anyuval vetet fel pénzt.

2009. júl. 31. 15:25
 10/15 anonim válasza:
82%
hát, nem lehet, hogy őt kéne pszichiátrián kezeltetni? :$
2009. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!