Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy őrültség amire készülök?

Nagy őrültség amire készülök?

Figyelt kérdés
Röviden: 19 éves lány vagyok, a barátom külföldön dolgozik. Nagyon szeretjük egymást. Már kb 2 hete nem láttam, mert akkor ment vissza külföldre, de minden nap camozunk meg beszélünk msnenn. Nagyon nagyon hiányzik:( Én most érettségizek a suliban és tervbe volt véve az egyetem. DE aztán jött egy ötlet (közös ötlet), hogy mi lenne ha kimennék hozzá. Már több százszor átgondoltam ennek a következményeit, a bibi csak az hogy elszöknék itthonról. Mielőtt lehurrognád, mondom is hogy miért. Ha a szüleimmel le lehetne ülni megbeszélni ezt normálisan, úgy hogy nem ordítanának le meg végig hallgatnának akkor simán elmondanám nekik. De tudom hogy milyenek. A barátomat édesanyám leszólta és úgymond nem is kíváncsi rá (hozzá teszem, még nem is beszélt vele...) és mivel egyetemre mennék ezért biztos nem mondaná hogy egyetem az fontosabb és hogy felejtsem el hogy kimenjek hozzá. Mindent átgondoltam. Úgy lenne hogy hagyok itthon egy levelet és remélhetőleg akkor fogják megtalálni és elolvasni, amikor én már külföldön leszek. Aztán msnen vagy skype-on szépen megbeszélnénk a dolgokat meg elmondanám nekik (mert úgysem tudnak mit csinálni, csak szokni a gondolatot hogy odaköltöztem a barátomhoz és hogy nem megyek egyetemre). És később mennék egyetemre, mondjuk olyan két év múlva vagy valamikor.Egy biztos hogy mennék egyetemre, csak nem most. És kint dolgoznék, szóval nem csak a lábam lógatnám. És kb olyan 6 hónap múlva jönnék vissza Mo-ra (lehet hogy nem írtam le, de június végén mennék ki). Nem akarok csak azért nem menni ki, mert a szüleim nem örülnének neki. Nem a világ végére megyek és nem örökre, és egyetemre is mennék csak nem most. Meg nem akarom , hogyha 30 év múlva megbánni hogy nem mentem ki hozzá, úgy, hogy szerelmes voltam belé. Véleményetek?
2012. márc. 29. 06:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szimplán buta liba vagy, szállj le a földre!
2012. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!