Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrültség lenne, egy nálam...

Őrültség lenne, egy nálam 20évvel idősebb férfival, együtt lenni? 18L

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 08:22
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
57%
AZ utána megbánnád tapasztalat..
2011. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
59%
Miért lenne őrültség?
2011. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
43%

ma 08:26-nak,

Te nagyon tapasztalt lehetsz, h csak a korkülönbség önmagában megbánáshoz vezetett Téged?! Korodbelivel kapcsolatban még nem bántál meg semmit??

2011. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 15 évvel idősebb párom volt...


Ha nem nős, nincs is válófélben és tetszik, szerintem megpróbálhatod, de ne fűzz hozzá sok reményt, csak lesz ami lesz alapon. Valakinek működik, valakinek nem. Viszont abba is gondolj bele, így 38 körül ő már lehet családot szeretne... te 18 évesen?


A 15 évvel idősebb párommal nem jöttünk ki jól. Megszokta, hogy egyedül élt, és nem tudtunk együtt működni. Soha nem jött velem sehova, mert "ő már ebből kinőtt" Se mozi, se színház, se koncert. Állandóan otthon ültünk, filmet néztünk. Ha nem egyezett a véleményünk, általában megkaptam, hogy jaj mert még te olyan kis fiatal vagy...

Én nagyon szerettem, ő így utólag szerintem egem nem. Csak jó voltam, mert nem volt senkije.

Én 20 voltam, ő 34.


A férjem 10 évvel idősebb nálam. Én az előző tapasztalat miatt ettől is tartottam kicsit, de ő csodálatos ember.

2011. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mit akarsz tőle? Ha csak egy együttlétet, akkor semmit sem számít a kor. Ha tartós kapcsolatot, akkor a válasz igen, őrültség lenne. Már csak azért is, mert gondolj bele, milyen férfi az olyan, akinek 38 éves létére egy 18 éves félig kislány kell szórakozásnak?????
2011. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerűen beszélgessetek, legyetek sokat együtt, de na hagyd, hogy ágybavigyen.

Ismerkedjetek, aztán ha őszintén úgy érzed, hogy szerelmes vagy, vagy megszereted, akkor majd menni fog minden.

2011. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
71%
Most nem, elkalomszerűen nem, de hosszútávon vagy ha komolyan gondolod őrültség 10 év múlva te fiatal leszel ő meg egy öreg bácsi, azon kívül szerintem a szüleid ha van egy kis eszük kisbárddal üldöznék (persze csak képletesen)
2011. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
72%
Akár a lányai lehetnél a korkülönbség alapján,ne menj bele ebbe a kapcsolatba túl nagy a korkülönbség,egészen más generációk vagytok.
2011. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
40%

ha nem általánosítunk, nem


ha általánosítunk, bármilyen emberrel nem érdemes semmit sem kezdeni, mert csalódhatunk. különben is minden pasi egy disznó


08:31 mint látszik van ilyen is olyan is.

a punnyadásra nem jó kifogás hogy idősebb valaki mint te. 34 körül ő már csak tvzni akar, mások meg 70 évesen hegyet másznak, 60 évesen dj karrierbe kezdenek...


08:37 mennyivel erkölcsösebb "szórakozás" ha csak megdugja? ha valakivel 5 évnél nagyobb a korkülönbség, nem szabad szóbaállni sem vele, és elképzelhetetlen hogy tényleg szeressék egymást? egyértelmű hogy csak "szórakozásra" kell? rengeteg olyan fiatalabb és egyidős férfi van aki csak kihasználja a nőt, vagy csak szórakozik vele. és nők részéről is van mindenféle, minden korosztályban.


08:37 ez úgy hangzik, mintha a hasonló korúakkal másképp kellene bánni.

2011. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 kisnita ***** válasza:
72%
Így sok nekem ez a kor különbség... Ha 25 lettél ő meg 45 és ő fiatalos lenne meg érettebb gondolkodású akkor talán, de így szerintem felejtős a dolog. Nekem majdnem 8 évvel idősebb a párom, 14 éves korom óta vele vagyok már 8 éve és nagyon jól meg vagyunk.
2011. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!