Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy párom ne...

Mit tegyek hogy párom ne anyaként nézzen csak rám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

másfél éve költöztünk össze, 1 éves a fiúnk.

anyósék a szomszédba laknak.párom úgy viselkedik mintha nem is a párja lennék hanem az anyja.dolgozik, haza adja a pénzt, de azon kívül 2-3 hetente van csak szex, semmit keresztbe nem tesz otthon,csak nagy könyörgések balhék árán.(ilyenkor szerinte én szívom a vérét)nem megyünk együtt szinte sehova, nem ölel meg.de ha neki kedve van elmegy a haverokkal, ide-oda.

ha valakinek segíteni kell ugrik, de ha én kérem meg nem csinálja meg.

ezen hogy lehet változtatni???


2012. márc. 29. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem hogy mennyi idősek vagytok?És az összeköltözés elött mennyi ideje jártatok?

Szerintem a párod nem elég érett arra hogy családja legyen...Plusz,nagy valószínőséggel sajnos már nem látja benned a nőt...le kellene ülnötök megbeszélni,nyugodtan..őszintén.

Ha nem változik a helyzet,sajnos az lenne a legjobb ha felelősségteljes igazi FÉRFIT választanál párodul.

Drukkolok nektek,hogy jöjjenek helyre a dolgok!

2012. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

28 évesek vagyunk, 6 évig jártunk az összeköltözés előtt.

mondjuk én 60 km-ről költöztem oda, szóval ugyanazt az életet éli, mint összeköltözés előtt, csak másik házban...

2012. márc. 29. 07:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már tökmindegy. A mamahotelből átköltözött hozzád, a szomszédba. Éretlen a párod, jól írta az előző, semmi felelősség, de ő legyen kiszolgálva. Anyósod nem tanította meg, hogy az asszony nem kiszolgáló személyzet, és sajnos így áll a nőkhöz, úgy látom, ezen nehéz változtatni. Vagy beszélgetéssel megoldjátok (higgadtan), vagy így marad örökre.

Én elmondanám, hogy nem ezt várom tőle, mi lenne jó. Sajnos attól tartok, ha te nem csinálsz neki kaját, nem mosol rá, simán átmegy az anyjához és ő megcsinál neki mindent, miközben téged elmondanak mindennek. Ja, és a fiad is ezt a mintát fogja látni...

2012. márc. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak/vannak ehez hasonló gondok, igaz, érzelmileg midnen rendben volt, de ami a felelősségteljességet, felnőtt gondolkodást illeti...

Ő is mamahotelből költözött össze velem. Soha életében nem csinált semmit. Most se tudja, hogy működik a mosogép, én tanítottam porszózni, porttörölni, teregetni, hajtogatni, mindenre. Hihatetlen, hogy mennyire ki volt szolgálva előtte, 28 évesen egy rántottát képtelen csinálni...Nálam ami bevált: hiszti, hiszti... Bár biztos nem midnenkénél jön be, de a párom akármilyen is, nagyon imád, és nagyon bántja, ha haragszom rá. És emiatt egyre több dolgot megcsinál, mostmár magától is.

2012. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfiként nem értem, hogy a többi férfitársam miért ilyen... Nem mondom, nekem is fontos, hogy barátokkal legyek főleg, hogy régi középsulis barátokról van szó. De egy józan embernek azért a család kellene, hogy az első legyen... Tényleg nem értem, hogy akkor meg minek vette el a nőt, ha így viselkedik egy férfi később.
2012. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk még csak 6 hónapos a lányunk, szóval lehet egy évesnél más a helyzet. Én mire hazaér, NAGYJÁBÓL rendet rakok, néha sminkelek is. Ha van valami és megkérem, segítsen de nem teszi, nem esek rögtön a torkának. Persze ha egy héttel később nekem kell megcsinálni, akkor igen.


Közös programokat főleg én szervezem, beleértve a gyerekfelügyeletet. Az meg, hogy ő eljár a haverokkal te meg nem... Én ebben elég határozott vagyok. Amikor sorolja hogy hétfőn biliárd, kedden céges vacsi stb akkor közbevágok hogy nekem meg szerdán kozmetikus, pénteken koktélozás a barátnőkkel. És mindketten lemondjuk valamelyiket. A gyerek lemondásokkal jár, ez van. Persze ha tudom, hogy egy héten 2x van szülinapozás és pont arra a hétre tesznek egy céges vacsorát is, azt megértem.


Szex: ha te kezdeményezel, akkor is elutasító vagy csak ő nem kezdeményez?

2012. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!