Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek csinos lány testvére...

Akiknek csinos lány testvére vagy lánya van, annak még soha nem fordult meg a fejében, hogy nőként nézzen rá?

Figyelt kérdés

A kérdés csak elméleti, rengeteg beteg dolgot lehet hallani mostanában.

Érdekelne, hogy mire gondol az a fiú testvér vagy apa, akinek jól néz ki a lánytesója/lánya.

Azt nyilván látja, hogy szép, vagy ilyesmi, de ennyi, és nincs ennél több?


2012. márc. 22. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2012. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Embereknek egy csomó különnemű és szép rokonuk van, max büszkék rá.
2012. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Hú jellemezzem a húgom?

Hosszú, göndör, természetes vörös haj.

Hófehér bőr.

Enyhe szeplők.

Világító hatalmas zöld szemek.


Igazából nem nőként tekintek rá, csak minden alkalommal elcsodálkozom, hogy hogy lehet valaki ilyen különlegesen gyönyörű.

2012. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Még felnőttként sem tudok rá tekinteni, nemhogy nőként...
2012. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem annyi, hogy mondják, hogy csinos vagyok, meg megnéznek, ha kiöltözök - nem szoktam, max. egy évben 1-2x, ezért is bámulnak meg olyankor :D
2012. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fordítva:Akinek nagyon jóképű fia van, annak sose jut eszébe, hogy férfiként nézzen rá? :-D
2012. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aki így tekint bármelyik családtagjára,az egy beteg állat és bedugnám egy állatkertbe.
2012. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Fordítva:Akinek nagyon jóképű fia van, annak sose jut eszébe, hogy férfiként nézzen rá? :-D" ---> Jogos, csak kevesebb olyan történetet hallani, hogy egy anya, vagy nővér fogdosná, vagy ilyesmi a fiát. Amúgy biztos van ilyen is.

Számomra felfoghatatlan, hogy ilyen hogy történhet meg, mi a fene játszódik le abban az emberben, aki ilyet tesz.

2012. márc. 22. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd, a beteg ember nem azért fogdossa a vérrokonát, mert az rohadt jól néz ki és tetszik neki. Szerintem ez nincs összefüggésben a külsővel. A normális ember nem gerjed a rokonára akkor sem ha az egy bombázó, a beteg meg gerjed, akkor is ha az csúnyácska.
2012. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyet kell értenem az előttem szólóval: az ilyen ember BETEG és gusztustalan. Nekem két öcsém van, szerintük szép vagyok, ami abban mutatkozik meg, hogy kiskamasz koruktól a fél szemük mindig rajtam volt, hogy egy fiú se szemtelenkedjen, vagy hasonló. Mai napig is így van... Szerintem ez a helyes hozzáállás: ha szép a lányod/húgod vigyázol rá.
2012. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!