Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden rosszban van valami jó?

Minden rosszban van valami jó?

Figyelt kérdés
azt szokták mondani, hogy minden rosszban van valami jó, minden okkal történik és hogy tanul belőle az ember. Nektek milyen ilyen történetetek van ami akkor abban a pillanatban nagyon rossz volt ám később rájöttél miért is történhetett úgy?
2012. márc. 29. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Felrúgtam az életemet 30 évesen, mindent veszni hagytam. Erre következett egy kemény év amikor sokszor volt az az érzésem, hogy mindennek vége. Ennek az időszaknak a végén összejöttem a jelenlegi férjemmel :)
2012. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban apám verte anyámat, és persze minket is. Sokszor kellett menekülnünk. Jó párszor megszöktünk otthonról anyuval, mire sikerült felszívódni, vagy apám adta fel, nem tudom.De ha akkor nem kell szökdösni, akkor ma nem ismerem meg a férjem, és nem lennék most ilyen boldog.


Minden rosszban igyekszem megtalálni a jót. Muszáj, mert ha nem ,akkor gyerekként már rég megbolondultam volna.

2012. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, van. :) Amikor elromlott az első házasságom, nagyon rossz passzban voltam érthetően és a világ legszerencsétlenebb emberének éreztem magam. Miután elváltunk (én addigra érzelmileg túl voltam az első házasságon), 1 hónapra rá megismerkedtem a második férjemmel, akivel azóta is boldog házasságban élünk és van egy 4 éves kislányunk is. Életem egyik legjobb döntésének érzem, hogy akkor kiléptem a rossz házasságomból, volt hozzá merszem, megálltam a lábamon. És ez tipikusan olyan dolog volt, amiben akkor nem látod még, hogy mennyire jó és pozitív hatásai lesznek az életedre, csak utólag. :)
2012. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hmmm... Ha csak úgy nem, hogy minden rossz után még rosszabb jön, így az első rossz a következő rosszhoz képest "jó".
2012. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!