Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Névváltoztatásnál elegendő...

Névváltoztatásnál elegendő indok lenne szerintetek? Hosszú és bonyolult vezetéknevem van, amit nem értenek meg az emberek és szívesebben viselném az élettársam nevét ezzel is kifejezve, hogy összetartozunk és szeretném az ő nevét viselni?

Figyelt kérdés
Az ő neve egy szép és rövid név, amit többen is viselnek az országban.
2012. márc. 29. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Ha összeházasodtok, felveheted a nevét. :)


De szerintem elég annyit mondanod, hogy a saját vezetékneved nem tetszik, és X Éva akarsz lenni Y Éva helyett.

2012. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Ha jól tudom a felmenőid nevei közül válogathatsz. Egyszerűbb és olcsóbb házasodni :)
2012. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Pénzért (nem tudom, kb. 35ezerért) megváltoztathatod.


Ha férjhez mész, ingyen van majdnem, akkor csak 1500 a személyi meg a lakcímkártya, azt hiszem, de lényegesen olcsóbb.

2012. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne mi a neved.:)
2012. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!