Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen ha. Kicsit bonyolult...

Mi legyen ha. Kicsit bonyolult, mivel szerezzek örömet?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt, eddig minden évben én leptem meg valami aprósággal (album, parfüm, tavaly házi állatka stb), idén azonban eddig nem vettem semmit, megbeszéltük, hogy amúgy sincs pénzünk nem költekezünk. Erre ma kiderült, hogy megvett egy táskát a Takko-ból amiért rég odavoltam (kikotyogta, mert azt mondtam, hogy kölcsönkérek, holnap elmegyek és megveszem). Most bajban érzem magam, tudom, hogy Neki nem fontos az ajándék (tényleg nem tulajdonít nagy jelentőséget, örvend, de elvan nélküle is), de azért valamit mégis szeretnék adni. Fénykép, kulcstartó, parfüm és egyéb dolgok kizárva, valami kreatív kéne...Gondoltam, hogy elviszem valahova, de étteremre nincs pénzem, mozi nincs a városban, a színházban tudtommal aznap nem játszanak semmit:-S Tulajdonképp itt ha elakarsz menni otthonról és az nem egy kocsma vagy kávézó akkor peched van. Úgyhogy nem tudom mi legyen...

Szembe jutott még a vacsi, de se náluk, se nálunk nincs egy zug ahová elhúzódni, neki is nekem is ott van a kisebb testvér, szülők otthon egész este...

Úgyhogy ötletem nincs...Segítség!


21-L


2011. szept. 20. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó idő lenne mehetnétek piknikezni! :)
2011. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csinálj neki egy keresztrejtvényt szép papírra. Úgy szerkeszd meg, hogy egy függőleges sorba jöjjön ki vmi értelmes, a vízszintes sorok amik kiadják a megoldást. Természetesen minden szó kapcsolódjon vhogy hozzátok, meg az együtt átélt közös emlékekre. Én 4 éve adtam ezt és azóta is emlegeti :)
2011. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mindkét választ köszönöm.

Ha szép idő lesz valóban elmehetünk piknikezni, csak nem tudom mennyire lesz pl. szeles az idő...

A keresztrejtvényt pedig ha ötletes dolgok eszembe jutnak megcsinálom:D jó lesz, ha nem fogja tudni a válaszokat:)

2011. szept. 20. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!