Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nagy kalandokat,...

Normális, ha nagy kalandokat, élményeket már nem akarok a barátom nélkül megélni, vagyis szívesebben inkább vele?

Figyelt kérdés

21 évesek vagyunk, egy éve együtt, de nem élünk még együtt. Nagyon szeretjük egymást, úgy gondoljuk megtaláltuk az igazit.

Én eleve elég ragaszkodó vagyok de mindig figyelek rá, h nehogy "rövid pórázon tartsam" és sosem féltékenykedek. De pl ha felmerül vmi program(nagyobb volumenű), mint pl h menjünk el teszem azt Párizsba, szeretném h ő is ott legyen, h együtt éljük át az élményt.

Szó sincs róla, h nincsenek külön programjaink, rengeteg van, barátokkal, családdal. Azokról nyilván nem hiányzik(pl barátnős vásárolgatás), de ha vki ajánl nekem vmi nagyon új programot, vagy pl színház, mozi, vele akarnék menni, h közös legyen az élmény. Ez normális vagy túlzás és kicsit rendezzem át a fejemben a dolgokat?


2012. márc. 29. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

igen normális

én is így voltam vele... míg ki nem dobott

2012. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túlzás. Párizs nem, de egy színház, mozi nagyon is. Egy barátnős vásárolgatás, kajálás, dumálás stb nem is számít igazán programnak. Még jó, hogy azokon nincs ott. De ha a barátnőiddel mész moziba, múzeumba vagy bulizni, nem kötelező neki is ott lenni.
2012. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs is ott, nem hívom el. Csak eszembe jut, h de kár h nem láthatja ő is. De lehet h a mozi tényleg túlzás, inkább nagyobb kaliberű dolgoknál jut eszembe
2012. márc. 29. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik és szívesen látnád magad mellett, azzal nincs semmi baj, normális. De azért a külön programok maradjanak meg. Bár én nyaralni is elmennék a barátnőimmel. Ha ők sem viszik a barátjukat, akkor semmi keresnivalója nincs ott neki sem. És ezzel semmi baj nincs. Sőt az igazi, jó kapcsolat jele ha bátran engeditek egymást mindenhova, ugyanis ott biztos megvan a bizalom és a szeretet. Ellenkező esetben csupán birtoklásról beszélhetünk.
2012. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
voltam nyaralni egy barátnőmmel, azt élveztem. Csak gyakran eszembe jutott, h de kár h ezt nem láthatja. Akkor az érzés maga normális, de nagyjából jól kezelem :)
2012. márc. 29. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan gondolkozom, mint te kedves kérdező. Bár én idősebb vagyok és a párommal 3,5 éve vagyunk együtt. Én is a párom mellett érzem magam biztonságban és vele szeretek elmenni csavarogni a legjobban. Természetesen a barátaimmal is tartom a kapcsolatot, de én komolyabban gondolkozom, mint ők, ezért kicsit megváltozott a viszonyunk, amióta nem vagyok egyedül. Én szeretnék férjhez menni, családot alapítani, míg a barátaim jobban a karierjükkel, illetve bulizással vannak elfoglalva. Nincs is ezzel baj, de így egy kicsit eltávolodtunk egymástól. Csak én azt nem értem miért, mert szerintem ez az élet rendje, hogy valaki megtalálja az "igazit" és vele akarjon lenni mindig. A barátokról sem szabad elfeledkezni, de ha egyszer ők kimutatják az irigységüket, akkor most mit lehet tenni.

Szerintem nem túlzás, hogy így gondolod, mert ha szeretsz valakit, akkor ez így nyilvánul meg többek között. Csak figyelj oda, hogy a párod is így gondolkozzon, nehogy aztán te bele éled magad, ő pedig úgy érzi majd, hogy "be van zárva" ebben a kapcsolatban. Azért kellenek a külön programok is, de azt írtad is, hogy vannak, szóval szerintem ez így van rendjén, ahogy írtad. De mindez attól is függ, hogy ki milyen egyéniség, ki mit vár el egy kapcsolattól. Nem mindenki gondolkozik így mint mi, de attól még lehet normális az elgondolás....

2012. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!