Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Hogy adjam a tudtára, hogy menjen haza?

Figyelt kérdés

Van egy családtagom, akivel jó a kapcsolatom, kb.hetente meglátogat minket, de az a gond, hogy eljön délben és itt van estig, este 9-10-ig, sőt van, hogy rákérdez, hogy nem zavarna-e ha itt aludna? Én ilyenkor azt hazudom, hogy nem, pedig nagyon is zavar, mert nekem is megvan az életem...és tudjátok milyen az ha vendég van a házban, az ember akaratlanul is feszélyezett meg minden.

Ha pedig itt alszik, éjfél előtt nem megy aludni, addig meg szórakoztassam.Szóval 12órán keresztül szórakoztassak egy vendéget, plusz még reggel "törődjek"vele.

Hogy tudassam vele, hogy "ideje hazamenni" és, hogy ne aludjon nálam, anélkül, hogy megbántanám?:/



2012. márc. 29. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Mi lenne,ha már akkor közölnéd vele,mikor megérkezik,hogy ma csak két-három órára érsz rá,el kell menned?
2012. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kereken mond meg neki, hogy zavar. Csak azért mert rokon, nem kell mindent eltűrni. Az őszinteség nem lehet ok a megbántódásra.
2012. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sose értettem az ilyen embereket...

Ha nekem valami nem jó nem megyek bele...

Megmondom neki h a következő hónapban más elfoglaltságod van..

2012. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is van ilyen ismerősöm,soha nem értettem miért nem veszi a lapot?!
2012. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha őszintén megmondanám, szerintem többé nem is szólna hozzám, ahogy ismerem! Mert ami őszintén bennem van, abban már van némi düh is!

Igaz, megmondhatnám neki, hogy csak 2-3órára érek rá, de feltűnő lenne, ha mindig ezzel jönnék!

Ráadásul most nem dolgozom, tudja, hogy nem járok sehová, ebből meg arra következtet, hogy semmi dolgom nincs! Na persze!

Most megint szombatra "bejelentkezett", amitől már most gyomoridegem van, hogy mi van, ha megint itt lesz fél napot, vagy itt alszik! Szeretem, de így sanszos, hogy megutáltatja magát hamarosan velem.

Ráadásul 15percenként dohányozni kell járni vele+minimum 2-3üveg bort el kell fogyasztani vele, és ha nem megyek cigizni vagy nem akarok inni vele, bevágja a sértődöttet, vagy képes 10percig nyomni a dumát, hogy de menjek, de menjek...! /néha már csak azért iszok vele én is, hogy könnyebben teljen az idő, meg el tudjam viselni, hogy itt van már pl.6órája/

Az emberi pofátlanság néha határtalan!

2012. márc. 29. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Legyel hozza oszinte!!mond meg neki hogy neked is vannak elintezetlen dolgaid ,es nincs most idod,beszelgetni ,szorakoztatni ,vendeget fogadni ,.

En pl ha nem akarom hogy jojjenek a vendegek,a "NEM KIVANT"vendegek,.akkor eljatszom hogy beteg vagyok ,rosszul erzem magam es aludnom kell,.pihennem :)Ez mindig be jon :)

2012. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
nemcsak az emberi pofátlanság határtalan, hanem az emberi hülyeség is, már bocs...Az baj, hogy ő megsértődne, ezért nem szólsz neki? Mi a fenét érdekel téged, hogy megsértődik-e vagy sem, ha ennyire nem bírod? Legalább leszállna rólad!
2012. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!