Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek a párjuk külföldre...

Akiknek a párjuk külföldre ment dolgozni mikor jött haza végleg? Egyáltalán haza jött? A kapcsolat milyen lett?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne evvel kapcsolatban.Voltak- e vannak -e gyerekek a párja hogy viselkedik ilyesmi...
2012. márc. 29. 09:53
 1/10 DannyZuko ***** válasza:
78%
Közeli barátom párja kint él svájcban. Kint volt 8-10 hónapot amég megteremtette a biztos hátteret és kivitte őket is.
2012. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nálunk majdnem válással végződött...A távkapcsolat egy idő után felőrli az embert.Csak ha nagyon erős a kapcsolatotok, akkor vállaljátok be!Gyerekeink is vannak, ők nagyon nehezen viselték, én sokszor kibuktam miattuk, meg az egyedülléttől is.
2012. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Párom Csehországban volt 1 hétig. A munka még össze is jött volna, de úgy döntöttünk, hogy jobb lesz neki itton. Előtte nem éltünk együtt, de Csehországból már hozzám jött haza és ideköltözött. Az egy hét bőven elég volt arra, hogy úgy döntsünk, hogy inkább együtt boldogulunk itt, igaz, kevesebb pénzből.


Én úgy gondolom, hogy ha nincs más út, és menni kell, akkor ki kell bírni. A probléma csak az ezzel, hogy sok olyat láttam már, hogy valaki kiment és kint is ragadt. Bár később a család is ment utánuk. Szóval szerintem átmeneti állapotként biztosan tartható. De hosszútávon nagyon nehéz lehet.

2012. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom Angliába ment ki. 9 hónap külön élet után dönteni kellett.vagy hazajön végleg,vagy mi megyünk ki.Az utóbbi lett.
2012. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm férje Kanadába ment ki, 3 havonta jött haza. Három gyerek van, a kicsit ikrek. Már lassan 1 éve élnek kint a barátnőmék is a gyerekekkel.

Nem volt más lehetőség: vagy ez, vagy a válás.


Az én férjem most jelentkezett a cégénél külföldi munkára. 6 hónapos a lányunk. Vagy mind megyünk, vagy mind maradunk.

2012. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom kint van fél éve Németországban. Eddig egyszer jött haza 12 napra. 2,5 éves kapcsolat. Elég nehéz valószínű megyek én is. Gyerek nincs.
2012. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az én párom is németben van 3 kicsivel vagyok és sokszor kibukok sajnos ,mert nagyon rossz így!Félek hogy elveszítem ,hogy többet van kint mint itthon.Szó van arról is hogy ha állandósulna a fizetése kivisz minket is,de nagyon nembízok ebben sem mert vagy fizetik itt is vagy nem és az utóbbi időben Ő is elég furcsa:(
2012. márc. 29. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátom Ausztriában dolgozik. 2 hetet ott van, 2 hetet itthon. Még nem élünk együtt, de készül házat venni, én pedig jövőre főiskolára megyek, addigra remélhetőleg meglesz a ház és hozzá tudok költözni. Egyelőre jól bírjuk, sőt jót is tett a kapcsolatunknak, mert sokat voltunk együtt és kicsit kezdett ellaposodni a dolog. Plusz előtte ő rosszul keresett itthon és folyamatos anyagi gondjai voltak, mostmár 7 számjegyű összeget keres, és sokkal boldogabb, kiegyensúlyozottabb, pozitívabban áll az élethez, ez rá és rám valamint a kapcsolatunkra is pozitívan hat. Mi még fiatalok vagyunk, én 18, ő 25. Nálunk még nincs gyerek, de együtt képzeljük el a jövőnket, ehhez viszont jó alap ez a külföldi munka neki. Valószínűleg ez hosszútávú lesz, de sokszor haza tud jönni. Pest közelében lakunk ő pedig a határtól 20 kilométerre dolgozik, így nincs is olyan messze tőlem. Nekünk egyelőre pozitívan hatott a kapcsolatunkra a távolság. Hosszútávon majd meglátjuk, hogy milyen lesz. Végleg biztos nem fog kiköltözni, mert az országot nem szereti, csak a munka miatt viseli el, de úgy, hogy nem jöhetne haza, nem vállalná el.
2012. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondhatom én is ezt hogy jót tett mivel mi meg 12 éve vagyunk együtt és hát mikor itthon dolgozott rengeteget veszekedtünk az anyagiak miatt(amiről abszolut)nem tehett mivel az építőiparban szinte mindig úgy van hogy vagy kifizetik vagy nem.A pénz itt is jó ha úgy vesszük igaz hogy vannak csúszások de ahhoz képest jobb ,mint itthon.Csak Ő a furcsa flegma velem lekezelő.Ha tudnám azt hogy biztos az ,hogy mondjuk 3 hónap múlva visz minket is ki fél lábon kibírom ,de így bizonytalan vagyok nagyon:( Mindig azon agyalok hogy talál ott magának egy nőt akibe beleszeret ilyesmi és én nem tudok róla mert 1 más fél hónapot kinnt van egy hetet itthon és mikor haza jön nem veszek észre semmit mivel nevetve kibírja itthon velem azt az egy hetet hiszen ott meg várja a szerelme:( Jogosan jön most itt ide a kérdés hogy nem bízok benne?De de bízok de 3 gyerek után én sem úgy nézek már ki mint 20 évesen és pasiból van és másik 2 magyarral van kinnt akik fiatalabbak jóval és függetlenek.Bele vihetik.Szóval én leginkább erre lettem volna kiváncsi ,hogy derült -e ki valami a párjáról?
2012. márc. 29. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 8. válaszoló. Nem derült ki semmi ilyesmi, de ő megmondta nekem a kapcsolatunk legelején kerek perec, hogy ne féltékenykedjek, mert ő maga is utálja a gerinctelen embereket, akik megcsalják a párjukat, így biztos lehetek benne, hogy ha ő beleszeret másba, akkor az első dolga lesz, hogy velem szakítson és nem tenné meg velem, hogy megcsal. Ez bennem mély nyomot hagyott és azóta is bízom benne. De bizonyította már rengetegszer, hogy szeret, és látom rajta, hogy egyáltalán nem ott tart a kapcsolatunk, hogy oka lenne félrekacsintgatni.
2012. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!