Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom utál, mert 2 gyermekes...

Gabie32 kérdése:

Anyósom utál, mert 2 gyermekes anyuka vagyok, és így ismerkedtem meg a fiával. Már van egy közös baby is, akit látni se akar. Gyámüggyel fenyegetőzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 07:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem kell tenned, te a paroddal elsz egyutt, van kozos gyerek, az anyosnak ott semmi joga nincsen, tehat fenyegetozhet, pereskedhet, a fia felnott ember, akinek a sajat eletehez joga van!
2012. márc. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy a gyámüggyel fenyegetőzik? Milyen alapon? Mi az amit kifogásol?
2012. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Pl.sajnálja a picit,mert itt kell felnőnie.nem tudja megemészteni,hogy van már két szép gyermekem,ezért utál.Egy idióta.csak a páromat sajnálom,mert most ott tartunk,h.ki van tagadva a párom otthonról:(
2012. márc. 30. 07:41
 4/33 A kérdező kommentje:
Mi az amit kifogásol? ÉN!! S amekkora banya,mindent megtesz,hogy nekem keresztbe tegyen! Speciális eset a lelkem!
2012. márc. 30. 07:43
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

Ne foglalkozz vele, ti a pároddal éltek szépen nélküle. GOndolom, azért a párod túl fogja élni, ha nem találkozik vele az anyja.

A gyámüggyel meg nyugodtan fenyegetözzön, az, hogy valakinek lett egy harmadik gyereke, nem büntetendö. Ha szól nkik, akkor öt fogják kinevetni.

Csak azt nem értem, hogy honnan tudod, hogy mivel fenyegetözik - ne menjetek a környékére sem, ne álljatok vele szóba, telefonon se beszéljetek.

A párodnak kellene közölnie, hogy amig téged nem fogad el, és nem viselkedik veled normálisan, addig nem álltok vele szóba.

2012. márc. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%
Mi az, hogy a barátod ki van tagadva otthonról? EGy FELNÖTT ember csak kibirja, hogy nem találkotik azzal az anyával, aki a barátnöjét piszkolja. A BARÁTODNAK kellene kitagadni az anyját ezért, nemhogy azon törni a fejét, hogy az anyukája nem akarja látni.
2012. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nagyon igazad van!Csak a párom fél az anyjától,ezt látom rajta.Onnan tudom,hogy mivel fenyegetőzik,hogy felhívtam telefonon,hogy árulja el mi a baja velem,holott nem is ismer.3év alatt 2x találkoztunk.S akkor kaptam mindenféle jelzőt!

Ekkor mondtam a páromnak,h.menjen el,és tisztázza vele a dolgokat.S ekkor lett kitagadva.De kérdezem én,egy ANYA hogy tehet ilyet?3 hónapos az unokája.Egy tündéri kisbaba,kiegyensúlyozott,vidám.S a saját fiának a vére.s már őt is utálja:(

2012. márc. 30. 07:54
 8/33 A kérdező kommentje:
7:52 es.jogos amit írsz.Nem tudom meddig bírom,mert én is emésztem rajta magam.A páromban mindig is volt egy megfelelési vágy az anyja irányában.Bár azt mondja,h.nem érdekli,de látom rajta h.bántja a dolog.(engem is bántana,ha anyám ilyen lenne)Szerintetek van olyan dolog,amivel jobb belátásra lehet bírni egy ilyen személyiséget?(anyóst)
2012. márc. 30. 07:58
 9/33 anonim ***** válasza:
72%

Nekem van egy ismerősöm, aki pont ebben a szituációban van, csak ő az anyós :) Nyugi, nem ő az, mert itt már nagyobb az unoka, akit még soha nem látott, csak facebookon...


Én csak az ő történetét ismerem (bár ott gyámügyről nem volt szó), de ha jól értettem, náluk csupán annyival kezdődött a konfliktus, hogy a menye flegmáskodott vele. Egyikük sem tudta kezelni ezt a szitut és elmérgesedett a helyzet. Egyikük sem ismeri el, hogy ő is hibás a történetben, mindkettő a másikra mutogat, így lehet, hogy soha nem fognak kibékülni.


Pedig csak annyit kéne tenni, hogy bármelyik odamegy a másikhoz és azt mondja, hogy bocsánatot kérek mindenért, amivel megbántottalak. Kérlek felejtsük el a történteket és kezdjük tiszta lappal. És ezt tényleg betartani és soha fel sem emlegetni a történteket.

2012. márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

8:00 Igen,valóban.Az első lépést NEKI kéne megtenni.de ő soha nem fogja megtenni.Én már léptem felé,az se volt jó.nincs más hátra csak az elfogadás.

Itt a gond,szerintem anya-gyermek kapcsolat közt van.

Páromnak van egy testvére.Most jegyezte el az 5.nőt az életében.Anyós pajti nekik gratulált a facebookon.mikor kiderült hogy babát várunk,nekünk NEM!!

jaah,és én nem is vagyok az ismerőse a Fb-on:)

2012. márc. 30. 08:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!