Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ő az igazi? 2...

Miért van ez? Ő az igazi? 2 hónapja szakítottunk és rá sem tuok nézni más nőre!

Figyelt kérdés
Volt már pár kapcsolatom,de általában 1-1.5 hónap után elkezdtem ismerkedni.Vele másképpen van,egyszerüen rá sem tudok nézni más nőre,mondhatom azt hogy akárkit állítanának oda elém meztelenül,még merevedésem sem lenne...egyszerüen egyfolytában ő jár a fejemben.Lehetséges hogy ő az igazi?Állitólag még ő is szeret engem.
2012. márc. 30. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a hajó már elment... sajnálom.
2012. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne sajnáld,mert még nem ment el.Tudom hogy szeret.
2012. márc. 30. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor húzás a sarki virágboltba hősszerelmes. De lehetőség szerint, ne ezt a merevedéses indokot hozd fel oknak!
2012. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hónap még semmi, nem jutottál még túl rajta. Ha az igazi volna, nyilván nem juttok oda, hogy szakítotok.
2012. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, miért szakítottatok? Ha mindketten vágyakoztok egymás után, akkor ne szalasszátok el a lehetőséget és legyetek együtt megint, amíg jól érzitek magatokat. Ha elmúlik a fellángolás, úgyis szakítotok és jön a következő, így megy ez fiatal korban. De addig meg élvezzétek ki egymás társaságát!
2012. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!