Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottunk, mit tegyek,...

ANita.p kérdése:

Szakitottunk, mit tegyek, hogy vissza szerezzem?

Figyelt kérdés
Már 5 Hónapja voltunk eggyütt,de elkezdtem észrevenni hogy nem szeret és más lányoknak udvarol..De én szeretem,de nagyon kiakadtam és szakitottam vele,azt mondta az első szakitásunkor hogy megváltozik mert szeret, de miután szakitottam vele azt mondta hogy már nem érez irántam semmit.Lehet hogy az volt a baj hogy túlságosan féltékeny voltam,de nem akartam féltékeny lenni egyszerüen csak nem birtam ha más lányoknak is udvarol.Mit tegyek hogy újra belém szeressen hogy birnám visszahóditani?

2012. febr. 19. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

minek akarsz egy olyan pasit visszahódítani aki másoknak udvarol és közli veled hogy nem is szeret már?

legyen már tartás benned..

2012. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne fuss olyan kocsi után ami nem vesz fel, ez csak egy jó tanács. Találsz te jobbat : ) 14L
2012. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
14L vagyok: amúgy még annyi, hogy főleg rossz kocsi után ne fuss, mert úgysem lenne jobb, max érzi, hogy na Ő a Jani, mert Őt kellett még ezek után meghódítani...
2012. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

14L te szimpatikus vagy a válaszaid alapján!

sokszor sokkal értelmesebbeket tudsz hozzászólni mint az idősebbek!

20L

2012. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.: Köszönöm szépen :)) 14L
2012. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zelgadiss válasza:
89%

Igazuk van,szerintem se szaladj utánna.Engem kifejezetten idegesítene ha egy csaj ezután is próbálkozna nálam.Ne csak az számít hogy te kit szeretsz,hanem az is hogy téged ki szeret.

18/F

2012. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fiú megalázott és be is vallotta, hogy már nem szeret, akkor miért akarod visszaszerezni?

Inkább keress új pasit, jobban jársz,akinek te leszel a mindene és forditva!

2012. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt mondom neked, hogy ne koslass utána, mert megalázott.

Viszont ha nagyon szeretnéd akkor Adam JoyRider és Tettamanti Gábor könyveit ajánlom Valamint Olvasd el a Titok című könyvet is. Utóbbit ha szeretnéd el is tudom küldeni csak írj Privátot.


17/L

2012. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Más lányok elkergetik maguktól az ilyen exeket.
2012. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hallottál már az önbecsülés fogalmáról? nos, javaslom olvass utána.
2012. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!