Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt mondta, hogy...

A barátom azt mondta, hogy igénytelen vagyok azért mert hajmosás után nem egyből szárítom meg a hajam, hanem olyan 10-15perc múlva, addig pedig törölközőbe van csavarva. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Azt gondolom,hogy inkább az az igénytelen,aki nem mossa meg a haját.

19/L



2012. márc. 30. 14:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
14:25.. Igen lehet,hogy a törölköző nem tetszik neki,de azért ilyen mondani erre tényleg durva...
2012. márc. 30. 14:27
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

A barátod csak bántani akart ezzel a kijelentéssel.

Én a helyedben meggondolnám milyen ember is a párom, és lazítanám vele a köteléket, nyitott szemmel járnék, hátha akad valaki jobb.

Én soha nem szárítom, az után iszonyat sprőd lenne, hagyom, hogy magától száradjon meg.

2012. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én se szárítom a hajamat, és tényleg jobb a hajnak ha magától szárad, mert nem szárítja a hajat a meleg levegő, ergó nem lesz annyira hajlamos a töredezésre! Csak kizárólag télen szárítom, hogy ne fázzak meg, akkor se mindig! Tényleg i.dióta a barátod!
2012. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket,akkor nem csak én látom a kijelentését butaságnak.:)
2012. márc. 30. 14:28
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki kitűnő tanuló, még beszélhet hülyeségeket. Sok pasira jellemző, hogy azt várják, ahogy életük párja kilép a fürdőből, legyen szalonképes. Ha olyan okos értesd meg vele a következőt:

Közvetlen hajmosás utáni szárítás egy sokk a fejbőrnek és ezáltal korpásodik. A hajszálak is jobban töredeznek evégett. Valóban sokkal kíméletesebb, ha hagyjuk,hogy a víz nagy részét a törölköző szívja fel, majd esetleg az enyhén nedves hajat kicsit szárítjuk. De ha az időjárás és a hőmérséklet engedi, inkább száradjon levegőn.

Mondd, evégett uborkapakolást sem tehetsz az arcodra? Mert Ha neki nem a végeredmény a fontos, hanem, hogy ne lássa hogyan szépülsz akkor inkább menjen el otthonról, amíg te úgy végzed a karbantartást ahogy te jónak látod.

2012. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szárítom a hajam,mert töredezik,és csak még inkább kiszárítaná.
2012. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mi lennék a barátod szemébe? Hajmosás után hagyom a hajamat magától megszáradni. Engem egyenesen gusztustalannak titulálna? Szerintem a barátod nem komplett...
2012. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
"extra igénytelen"-ek táborát erősítem :)
2012. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Még egy extra igénytelen jelen: én! :) Sosem szárítom, bele is bolondulnék. Nem igénytelenségből, de hosszú is, sok is van - kb egy óra lenne, ezalatt sokminden hasznosat lehet csinálni. Magától is megszárad!

(érdekes módon a párom a másfél centis haját szárítja, azt mondja, őt az zavarja ha vizes - hát nem vagyunk egyformák. Na de ebből nálunk nincs veszekedés...)

2012. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is szoktam megszárítani. Ugyanis az én hajam akkor lesz a legjobb "állagú", ha még vizesen simára fésülöm és hagyom úgy megszáradni.
2012. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!