Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha Krémtusfürdővel megmosom a...

Ha Krémtusfürdővel megmosom a száraz típusú hajam?

Figyelt kérdés

Egy fodrász még anno azt mondta nekem hogy nem kell mindig samponnal mosnom a hajamat, hanem használhatók, tusfürdőt, habfürdőt,stb. ilyesmiket is. Én ma gondoltam hogy megmosom a hajamat ezzel a tusfürdővel: [link]


Nem lesz tőle baja a hajamnak?? :/ Az illata és az állaga elég jó, nekem tetszik meg az rá ráirva hogy hidratál, ezért esett rá a választásom.



2012. márc. 24. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak épp semmilyen tápanyagot nem juttat a hajadba.


Miért is nem jó a sampon??

2012. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyesmiben. Az összes bőr-és hajápolószer kémiai anyagok, illatosított változatban. Tartalmaznak a haj VAGY a bőr anyagának megfelelő vitamint, tápanyagot, kémiai vegyületeket. Mindegyik úgy van kialakítva, hogy a megfelelő célra való dolgokat tartalmazzon. Tehát a hajnak a sampon tartalmaz megfelelő ápolóanyagokat, mert a haj azért némiképp más anyagból van, mint a bőr, tehát másra is van szüksége.......ennyi erővel tejszínt vagy kézkrémet is lehetne a hajra kenni, mert hát azok is illatosak és krémes állagúak? :)
2012. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Némelyik tusfürdőnek hasonló összetevője van mint a samponnak,lehet hajat mosni vele nem lesz bajod tőle.De ha festett és igénybe vett jobb utána balzsamot is használni.Én egyszer sima palmolive tusival mostam és nagyon jól tisztitott,szép selymes csillogó volt a hajam tőle.Most nincs itthon ilyen tusim,most a legegyszerübb samponnal mosom és ha kell még balzsam akkor teszek rá és ennyi.A sampon tisztitásra való nem kell mindig a reklámoknak hinni,ápolásnak meg ott a balzsam.
2012. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megoszlanak a vélemények..
2012. márc. 24. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kinézel egy tusfürdőt amit megvennél hogy hajat mosol vele, vegyél inkább sampont és mosd meg azzal. Első válaszolók írtak észérveket.
2012. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!