Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak bunkón beszélnek a...

A férfiak bunkón beszélnek a nőkről maguk között?!

Figyelt kérdés

Az érdekelne (főleg férfiaké) hogy ti mit gondoltok erről, vagy kinek mi a tapasztalata?

Én az exem levelezését láttam meg egy ismerősömmel, és mindketten néha olyan lekezelően beszéltek a nőkről, hogy a szám tátva maradt. Az exemtől ilyet beszédet soha el nem tudtam volna képzelni, meg azért az ismerősömtől is eléggé meglepett a dolog.

Ez normális? Nem tisztelik a nőket?


2012. márc. 30. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
emberre válogatja,ha primitivek akkor nem meglepő.
2012. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
99% igen
2012. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos néhány pasi ettől érzi magát lazának és nagymenőnek...de a normálisak egyébként tisztelik az embertársaikat, függetlenül attól, hogy nő vagy férfi az illető, és nem beszél trágárul róluk..
2012. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Az én párom is lesújtó véleménnyel van a nőkről általában. Igazából volt kitől tanulnia, az apja a feleségéről is lealacsonyítóan beszél, sokszor humorizál társaságban a rovására.

Egyszer-kétszer észrevettem, mikor kettesben voltunk, hogy velem is ilyen vicceket szövöget, leállítottam, megmondtam, hogy én nem az anyja vagyok, aki beletörődik az ilyesmibe. Rám nem igazak a női általános megállapítások (sokat beszél, ok nélkül hisztiz, vásárlásmániás, pénzköltő stb.), akkor ne is emlegesse velem egy mondatban.

2012. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nők sem különbek. Emberi tulajdonság.
2012. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tetro ***** válasza:
77%
A bunkó férfiak bunkón beszélnek. A nőkről is. Általánosságban nem lehet kimondani, hogy a férfiak így vagy úgy beszélnek a nőkről.
2012. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%

Azóta nincsen jó véleményem a nőkről, amióta olvasom itt a Gyíkon a nőnemű hozzászólók bunkó, férfigyűlölettől fröcsögő alpári hozzászólásait!!!


Tapasztalataim szerint durva beszédben, a nők vezetnek!

(sajnos)

2012. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.Arról nem,akit szeretnek.A primitívek még durva szavakkal is, de én egyetemi kollégiumban is hallottam őket, hát elég elkeserítő...
2012. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, és igazából ez oda, vissza igaz. Mindenki lehet ilyen beszélgetésnek a célpontja, amit a szemébe nem mondanak meg. Lehet ez külső, belső tulajdonság (belső tulajdonság általában az idegesítők pl.: buta, de akár még a nyávogást, a vihogást, az idegesítő hangszínt tudnám idesorolni. Külsőbe a pozitív dolog annyiban nyilvánul meg hogy kerek fenék, jó mell, szép arc=dugnám, a többi pedig a negatív jelzők)

De nekem ne mondja senki, hogy a nők nem ugyan ezt csinálják.

2012. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!