Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámmal állandóan összeveszek....

Apámmal állandóan összeveszek. Valami tanács?

Figyelt kérdés

Úgy tesz mint egy nagyot halló...5x kell neki elmondani valamit, közbe meg semmi baj a hallásával-.-"

Ha már nagyobb hangsúllyal mondom, már a szüleim elkezdenek nekem állni, hogy "hallgass már el, ne ordibálj" -.-"

Elegem van az egészből...-.-



2012. márc. 31. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mi innen,hogyan tudunk neked segíteni ?
2012. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2012. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulj meg egy kicsit türelmesebb lenni.

A kérdéseidet általában olyan időpontban tedd fel neki, amikor nem elfoglalt.

2012. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne a másik szobából üvöltözz neki, mint a parasztok a hegyen, menj oda, nézz a szemébe, és amikor, látod, hogy figyel akkor mondd neki amit akarsz.
2012. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10:41 nem a ház másik végéből szoktam neki mondani valamit...De néha tényleg olyan lenne, mint ha nagyot hallana.
2012. márc. 31. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Édesapám tényleg nagyot halló,mivel olyan helyen dolgozik ahol nagy a zaj,már több éve.

Tényleg zavaró,inkább csak úgy beszél hozzá,hogy ne legyen 3 méternél messzebb.

2012. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szólj neki, hogy fontos dologról szeretnél vele beszélni, szánjon rád egy fél-egy órát, mert tényleg komoly a szándékod. És ha ad erre lehetőséget, akkor mondd meg neki - én az egyenes beszéd híve vagyok - hogy nagyon kellemetlen, mert te nagyon szeretnél felnézni rá, mint apára, nagyon fontos lenne neked a jóviszony, de szépen megkéred, hogy ne tegyen úgy néha, mint aki nem hallja, hogy hozzá szólsz. Ez neked olyan, mint ha nem sokra tartana.

De ezt egy közösen egyeztetett időpontban beszéld meg vele, ne spontánul, mert nem érsz el vele semmit.

2012. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!