Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok és most jön az érettségi szóbeli. De nem tudtam felkészülni rá. Mert állandóan csak arra a fiúra gondolok akit szeretek. valami tanács?

Figyelt kérdés
4nap van és 82tételem van kábé és hogy tanuljam meg..:(
2009. jún. 12. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:

hát részvétem, főleg mert én is majdnem ebben a cipőben járok:S csak nekem 1 éve van barátom, szóval azért annyira nem vakít el a szerelem:) és nincs 82 tételem:S

a helyedben megpróbálnék a tanulásra koncentrálni, tudom, most nagyon nehéz, de ráérsz a fiúval foglalkozni az érettségik után;) nem írtad, ő milyen idős, lehet most ő is készül az érettségire. Szóval próbálj meg a hátralévő időben minél több tételt megtanulni, bár elég sok van, úgyhogy valószínűleg mind nem fogod tudni:S de addig tanulj, ameddig el bírsz jutni! Utána imádkozz, hogy szerencséd legyen, és olyat húzz, amit tudsz;)

2009. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, semmi para, én úgy érettségiztem le 5-ösre, hogy a pasim előtte 2 héttel csalt meg a legjobb barátnőmmel. Totál kész voltam, nem tudtam enni, aludni, tanulni, csak ültem és bámultam magam elé. Aztán valahogy egy éjszaka alatt végigolvastam az összes tételemet, bementem, bár nagyon nem akartam, csak anyukám kirugdosott az ajtón, és sikerült. Az érettségi nem annyira nehéz, gondolj arra hogy hány embernek sikerült már, olyanoknak is akik nem tanultak egy árva szót sem. 4 nap pedig tengernyi idő, csak ne netezz, hanem tanulj!!! Sok sikert! :)
2009. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Négy nap alatt 82 tétel az szerintem egyáltalán nem sok. Négy napig próbálj meg nem gondolni a fiúra, hidd el menni fog.

Sok szerencsét!

2009. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4 nap, non stop tétel tanulás, ez a megoldás. Nekem 42 tételem van (két előrehozott érettségi), eddig nem tanultam semmit. Hét közepén leültem szortírozni és úgy döntöttem az angolt csak átolvasom egyszer, nem tanulom meg, majd összerizsázom a dolgokat, elvégre nyelvvizsgám megvan, gáz lenne ha egy érettségin megbuknék.

Maradtak az informatika tételek, abból is van legalább 4 amiben csak rizsázni kell, meg kicsit gondolkodni... tehát a 42-ből maradt 18 és csütörtökön érettségizem, ez meg már sima ügy. Próbálj válogatni... amiket nagyjából tudsz azokat hanyagold, amiket nem, azokat olvasgasd, próbáld megérteni, ne magold, arra már esélyed sincs, hogy mindet benyald! Sok szerencsét! :)

2009. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Négy nap a 82 tételre, nyugi. Oszd be, és nyugi, érettségizel, a nagy részét már tanultad, csak fel kell frissíteni. Ne ülj le a net elé, ne olvasgass újságot, ne feküdj a hátadra ábrándozni, akkor sem, ha csak öt percre gondolsz. Nem valószínű, hogy abbahagyod, és megint csak elment az időd a semmire. Kényszerítsd rá magad ebben a négy napban a tanulásra. Nem 10 perc múlva, nem egy óra múlva. Akkor és ott. Csak ez használ. Nekem is mindig ez van vizsga időszak előtt, hogy kiszámolom, beosztom és aztán elkezd feltorlódni. Majd gondoljunk egymásra! :) Nekem is négy napom van. Majd nem 200 olyan tételre, amiből jó párról halvány gőzöm sincs. Vagy harmincat még nem is láttam, a többiből is van ami ködös. :S

És én majd hármat húzok belőle, ha egy nem megy, bukta... :P

2009. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha 5-ösre hajtasz, akkor már rég tanulnod kéne. Ha 3-4 is elég, akkor meg olvasd át egyszer-kétszer, bőven elég rá a 4 nap. Felesleges az érettségin túlaggódni magadat, majd utólag meglátod mennyire semmiség volt. Bár azt is tudom, hogy ezt hiába is mondja az ember előtte. :D
2009. jún. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82 tétel nevetségesen kevés 4 napra. Ne aggódj nem lesz semm i gond, oszd négy felé és azt mindenképp tartsd. Hány oldal általában egy tétel? ÉN egyetemista koromban 30 40 oldaldt simán képes voltam memorizálni, szerintem te is. Ja, és éjjel minképp aludj. Az kelleni fog.
2009. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az érettségi h*lyéknek van kitalálva.

Ha eddig elvétve bejártál az iskolába akkor egész biztos, hogy átmész rajta...

2009. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

jajj de aranyosak vagytok köszönöm hogy írtatok..

a barátom 20éves de ő már 2éve érettségizett és ő tőle is kaptam pár tételt :)

őő nem az 5ösre hajtok:)

nekem a matek és az angol fog beszámítani a matek szuper lett angol is írásbelin és a szóbeli angollal nem lesz gond!! szóval nem ezért izgulok..

hanem töri magyar közgáz tételek..ott is az írásbelik általában 4esek lettek:)) szóval..nem vagyok béna csak most szerelmes..mert nem volt még eddig barátom és szokatlanhogy mindig elbambulok :D

ma már 10et megtanultam!! majd kérlek szorítsatok nekem..

ja és a legnagyobb gond a magyarral van ..az 2es lett irásbelin és anyu ijesztget hogy megbukok..:S

mégegyszer köszi a válaszaitokat:)

2009. jún. 13. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass anyukádra, eszedbe se jusson. Csak azért ijesztget, hátha akkor tanulsz. Az enyém is ezt csinálta, én meg gyártottam magamnak egy olyan tanulási-problémás, ilyen-olyan zavarokkal tűzdelt egyéniséget, hogy ejha. Rohadt nehéz volt kilábalni belőle, volt, hogy borotva élen táncoltam az egyetemen, hogy kirúgnak-e. Egyszerűen képtelen voltam tanulni, gondolom tudatalatt megfeleltem anyámnak, aki szerint úgy is megbukok, úgy is "csak" egy eladó lesz belőlem stb.

Ahhoz, hogy megbukj az érettségin, nagyon butának kell lenni. Segíteni fognak, főleg a saját tanárod úgyis próbál majd áttuszkolni. A nyelvtanhoz csak tudsz valamit hebegni, irodalomból csak van valami fogalmad arról, hogy a kötelező művek miről szóltak az ijesztő tételekhez (ezek a művészeti irányzatok meg ilyenek, nekünk benne hagyták, nem húzta ki a tanárnő) meg képeskönyvek, albumok is vannak bent segítségnek.

2009. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!