Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ELEGEM VAN. Abból hogy állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELEGEM VAN. Abból hogy állandóan kikosaraznak a nők. Ma is egy. Pedig küzdöttem érte meg minden de hiába. Alapból jó ember vagyok de az ilyenektől bekattanok. Azt hiszm hogy már soha nem találok senkit. Valami tanács?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
rá vagy görcsölve h szerezz magadnak egy csajt, a nők ezt megérzik, onnantól esélyed sincs.
2010. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szívj el egy vp-t..pl egy mentás dohánnyal,igyál meg mellé egy forró bögrét és relax..szhuuuszhááá...aztán meg fel a fejjel..mint már máshol is írták,lehet h rossz helyen keresgéled a lányokat és pont olyan csajokat fogsz ki..szval fel a fejjel tesó;)
2010. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
még biztos fiatal vagy, van remény!
2010. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem is elegem van!

Mindenki osztja hogy nem igaz hogy nekem nincs pasim,meg h tuti dobom őket,meg nekem nem jó senki,stb.

Hát baz.dmeg akivel akarom azzal sose jön össze valamiért,már szarok az egészbe!

2010. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ajjajj fiúk és lányok..itt mindenkinek azt kell csinálnia amit én írtam:D..szval ugorjatok el hozzám...csinálok nektek egy nyugtató teát és vp-t:D
2010. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat srácok:)

1 kicsit mostmár jobban érzem magamat

2010. szept. 3. 23:05
 7/19 A kérdező kommentje:
De jöhetnek még egyéb tanácsok,ötletek
2010. szept. 3. 23:05
 8/19 anonim ***** válasza:
Írjatok egymásnak, csak kva jó, hogy egyikőtöknek sem lehet privit küldeni.
2010. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd. Legyél Melegci!
2010. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Menj a k.rva anyádba
2010. szept. 3. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!