Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek h esne az alábbi...

Nektek h esne az alábbi kijelentés?

Figyelt kérdés
a barátom apukája szerint én még nem vagyok felnőtt, mert semmit sem tettem még a jövőmért. 3 idegennyelven beszélek(ebből egy felsőfokon) és félbehagytam egy egyetemet, jövőre újra kezdek egy másikat és közben dolgozok, teljesen magamat tartok el, 2 éve elköltöztem a szüleimtől. Nagyon rosszul esik, 20 éves vagyok és bár nem ülök a suliban átmenetileg de igenis tanulok(nyelvet) és pénzt keresek a jövőmért h aztán azt tanulhassam, ami érdekel. Nektek h esne? Nekem nagyon rosszul és bántónak tartom :(
2012. márc. 31. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértelek teljesen!(Én ezeket sajnos nem mondhatom el magamról)A barátod apukájának pedig nincs igaza.A saját lábadon állsz és igenis teszel a jövődért! :)Egy felnőtt nem ilyen?
2012. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kérdés, hogy ő miben látja azt, hogy teszel vmit a jövődért?
2012. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Becsülettel levizsgáztam, amikor már tudtam h otthagyom az egyetemet akkor is. Jobb lenne, ha olyat tanulnék ami nem érdekel? Egyébként ö is otthagyta anno az egyetemet, nem kezdett újat...
2012. márc. 31. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

> Nektek h esne?

Természetesen nekem is rosszul esne, de én nem hergelném vele magam. Elküldeném a k*rva anyjába, és a továbbiakban magasról sz*rnék a véleményére.

2012. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

ha nem tudod, miért nem kérdezed meg?

ha meg nem is érdekel a véleménye, amiért nem kérdezed meg, akkor miért teszed ki a kérdést?

2012. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!