Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy feleslegesen féltékenykedik?

Figyelt kérdés

Nos a dolog a következő:

Még mielőtt barátnőmmel összejöttem, sőt még mielőtt megismertem, egy bulin, erősen ittas állapotban csaptam a szelet egy lánynak, akivel azóta is kikerülhetetlenül napi kapcsolatban állok (tudniillik munkatárs). A dologból nem lett semmi, még csók se.

Viszont, barátnőmnek a történetet még barátságunk (tehát nem is a kapcsolatunk) elején elmeséltem, mindössze egy vicces anekdota mellékes részlete gyanánt. Namármost ezt a dolgot barátnőm már zavaró gyakorisággal a fejemhez vágja, azt akarja, hogy szóba se álljak vele (ami a munka miatt kb lehetetlen), ha utcán összefutunk vele még azon is megsértődik, hogy köszönök neki.

Többször is próbáltam beszélni vele, de ennek ellenére ugyanúgy felemlegeti.

Nem tudom számít-e, de:

20N 22F lassan 1 éve vagunk együtt.


2012. márc. 31. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni, mindenesetre, ha felhozza ezt a féltékenykedős sztorit, akkor ne azt vágd az arcába, hogy: "Mi a bííííípért kell már megint féltékenykedned????" Hanem öleld magadhoz, mosolyogj rá, és mondd neki, hogy: "Ugyan drágám, téged szeretlek, nem őt, ne viccelj már."

Semmi esetre se kiabálj vele.


Szeretgesd a barátnődet, kedveskedj neki, mutasd ki, hogy szereted, puszilgasd, nevettesd meg, öleld magadhoz, viccelődjetek szerelmesen is, és poénból is, érezze, hogy törődsz vele.


Ha ezeket megkapja tőled, akkor nincs oka féltékenykedni, ha nem változik ez a helyzet 2-3 hónap múlva, akkor mondd neki, szép, nyugodt hangon, hogy ha továbbra is így viselkedik, nem vagy köteles eltűrni neki a hülyeségeit...

2012. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én értenék abból az érvből, hogy a munkatársat régebb óta ismered, mégsem vele jöttél össze.
2012. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!