Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor csinálni,...

Mit lehet ilyenkor csinálni, gyámhatóság vagy valami?

Figyelt kérdés
16éves vagyok anyával a hugommal(2 és fél éves)és anya élettársával élek. Anya dolgozik, az élettársa vigyáz a hugomra napközben. Az túlzás, hogy vigyáz mert mindennap részeg és este amikor hazajövünk anyával mindig veszekedik velünk és engem már többször bántalmazott is. 2x kihívtam már a rendőrséget de anyukám nem engedte, hogy bepereljem, mert nem akarja, hogy esetleg tőle elvegyék a gyereket. Viszont nagyon ki van már idegileg és nekem is nagyon rossz így élni, és hugomat sem szeretném, hogyha így nőne fel. Szeretnék tenni valamit de nem tudom, hogy mit lehet ilyenkor. Mit tennétek a helyemben?
2012. ápr. 1. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyukád miért nem tesz semmit? Mondjuk, kirúghatná. Ha viszont neki ez így megfelel, nem tudsz semmit sem tenni ellene.
2012. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy anyukád ezt hagyja.

Próbálj vele beszélni erről,majd apukáddal,ő sem hiszem hogy örülne ennek.

Majd szólhatsz a védőnőnek, vagy a családsegítőben is.

2012. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!