Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mit fog erre...

Mit gondoltok mit fog erre válaszolni apám volt felesége?

Figyelt kérdés

Apám mielőtt összejött volna az én anyámmal,már rég elvált a feleségétől. A Féltesómmal 7 év korkülönbség van köztük. Szoktunk mindketten járni az apai mamánkhoz. Jóban vagyunk amúgy. Tegnap előtt mikor ott voltunk,halottam h fél tesóm mesélte mamámnak h az anyja kérdezte h az a kis fattyú is ott lesz? Rám gondolt. Fél tesóm aranyos volt,mert mondta h ő már mennyire unja h évek óta ez megy,de szólni mégsem mer. Mndjuk valahol megértem.

Tegnap este megkerestem facebookon a féltesóm anyját,és irtam neki egy üzenetet. " Miért nevez fattyúnak,meg még kitudja minek,mikor nem is ismer?" csak enyit. Mit gondoltok fog válaszolni?

15/L


2012. ápr. 1. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha normális, és nem durván kérdezted meg tőle, biztosan fog reagálni. Ha nem szeretne veled kapcsolatot tartani, akkor nem.
2012. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Tudod ez teljesen felesleges volt részedről.

Egyrészt, most a tesóddal szúrtál ki, mert így rájön az anyuka, hogy ő pletykál. A következményeket ő viselni.

Másik. Neked ahhoz a nőhöz semmi közöd. Így az is mellékes mit gondol rólad.

Végül: tanuld meg, az életben sokszor ismeretlenül ítélnek meg téged. Ezt viselned kell angolos méltósággal. Ha nem és magadra veszed a dolgot, akkor sosem a másik becstelen fél fog leégni hanem az, aki ártatlan.

2012. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen írtál, nem fog válaszolni, legfeljebb jó lebassza a saját lányát, hogy miért árulkodik.
2012. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szemét a szülő, sajnos az alábbiak egyikét:

-letagadja, és hazugnak nevez

-beszól, hogy egy 15 éves taknyos miért oktatja őt ki...

még ha szégyelli is magát... esetleg, bár ezt eléggé kevéssé tarrom valószínűnek, bocsánatot kér (de ha már képes fattyúnak nevezni egy gyereket, aki semmit nem tehet arról, hogy hova született, és nem ismeri, attól nem nagyon nézek ki jogos megbánást...)

2012. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az elöttem szólóknak.


Ha igazán kiakarsz tólni ezzel a növel, akkor nagyon jó barátságba keveretsz a féltesóddal. Esetleg kérd apukádat hogy csináljatok közös programokat. Kérd meg hogy mehetnétek-e együtt moziba, vagy más közös programok. Minél jobba lesztek a nöt (mivel gondolom elég sötétke) annál jobban fogja idegesíteni.


Nekem a sógornömék vannak így, de ott a féltestvérek között szuper kapcsolat, mert mindegyik anyuka támogatta hogy a gyerekek a legjobb kapcsolatba legyenek. ha sógornömék nyaraltak ment a féltesó is, de a féltesó anyukája is sokszor elvitte a gyerekeket.

2012. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is jóba vagyok a féltesómmal,de akkor is nagyon fel idegesített h mit képzel magáról az anyja. Szóltam az anyukámnak is az elöbb h mit halottam. És mondta h ne foglalkozzak vele mert nem tudok mit csinálni vele,neki is mindig mondja meg mamáméknak is. Kitudja lehet h idegenek is!
2012. ápr. 1. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi közöd nincs ahhoz a nőhöz, de a féltesódnak elintéztél egy szidást. Elhiszem, h szar.ul esik, de ez van.
2012. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!