Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek apám miért akar...

Szerintetek apám miért akar mindig megalázni mások előtt?

Figyelt kérdés
Nem tudok rá sehogy hatni az a helyzet,nagyon idegesítő,volt már hogy elküldtem a pi,csába az sem használ neki.Legszívesebben jól pofán verném.Egyszerűen nem lehet rá hetni,ilyen buta emberrel még nem találkoztam.
2012. márc. 29. 18:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok,de úgy beszél velem mások előtt mint egy hülye gyerekkel,nagyon megalázó.
2012. márc. 29. 18:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 27 évesen még az apádtól kellene, hogy függj. Ha nem jöttök ki, ne találkozzatok!
2012. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen kedvses Kovács bácsi:D

Csak hogy egy munkahelyen dolgozunk.Ezzel kapcsolatban már tegnap feltettem egy kérdést...

2012. márc. 29. 18:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szívessen dolgoznék vele,de sajnos egy helyre osztottak be vele,reménykdtem benne hogy nem így lesz,de sajnos így történt.
2012. márc. 29. 18:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik munkahelyre.Ilyen helyzetekben a pénz nem számít.Mert nagyon meg fog károsítani lelkileg.Az én apám is ugyanilyen,született paraszt.Menj el,kerüld el az ilyen embert jó messzire.
2012. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 18:22


Elkerülném de sajnos most nagyon kell a pénz,kikell fizetnem az iskolámat sajnos és amúgy elég jól fizet a munka,az itthoni keresetnek a 3-4 szerese kb.

2012. márc. 29. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nem várod el, hogy minden nap olvassam az oldalt és képben legyek mindenki személyes problémájával.


Nem tudom mit dolgoztok, ezért tanáccsal sem szolgálhatok (Mennyit vagytok együtt, stb)

2012. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Heti 4 nap és napi 8-10 óra kb.Nem azért mondtam hogy minden nap olvasod,csak említettem hogy volt egy hasonló kérdésem.
2012. márc. 29. 18:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és villanyszerelő.
2012. márc. 29. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld kibírni,amíg össze nem gyűlik a kellő pénz ill amíg ki nem fizeted a dolgaid...Szerintem ne szólj neki vissza semmit.Aztán ha lesz elég pénzed,akkor eltűnsz apád életéből és kész....Kitartás!
2012. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!