Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok, hogy ti mit...

Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés
Van egy 34 éves férfi. Két és fél évvel ezelőtt eljött a saját házából, amire felvett 6 millió hitelt. A volt élettársa a mai napig a házban él a anyjával; a férfi a mai napig fizeti a hitelt és a rezsijüket. Természetesen még a saját autóját is otthagyta, hogy használják, aminek szintén fizeti az összes költségét. Mivel a nő nem dolgozik, ezért nincs pénze sem, ezért a srác elviszi őt vásárolni is, hogy ne járjon már szakadt ruhában és lyukas cipőben. Két és fél évvel ezelőtt a férfi vett egy házat, közösen az anyjával. Amire 33 millió hitelt vett fel. Közben persze az anyja sem dolgozik már, ezért valahol őt is el kell, hogy tartsa. A férfinek ezalatt az időszak alatt több barátnője is lett, akikkel találkozik, ajándékokat vesz, mert ugyebár mindig van valakinek születésnapja, névnapja, vagy hasonlók. A kérdésem az lenne, hogy ti mit kezdenétek egy ilyen férfivel? Létesítenétek komoly kapcsolatot vele?

2012. ápr. 1. 14:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

ez egy hihetetlenül szerencsétlen ember. olyan mázlista hogy elég pénzt keres, erre ilyenekre pazarolja, hogy a volt élettársát és annak anyját pénzeli? és gyakorlatilag hagyta hogy kitúrják a házából?

de hát erre mondják hogy aki hülye, haljon meg.

én nagyon messzire elkerülném ezt a szánni való embert..

2012. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ritka mint a fehér holló
2012. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot nem akarnék, de egy házat igen.
2012. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A volt élettárssal kapcsolatban lehet,hogy bűntudata van. (A nő meg lehet azért nem dolgozik,mert hiába keres, nem kap munkát, én is így vagyok, pedig nem vagyok válogatós, csak több műszakost nem vállalhatok.) Ebből a szempontból rendesnek tűnik, hogy támogatja a volt társát, ha bajban van, persze megfelelő mértékkel, és nem az idők végezetéig folyamatosan. Ha vezy neki minden évben egy cipőt meg egy pulóvert, ha megszorulnak visz lisztet,cukrot, olajat, hát ezt én értékelném. A több barátnő miatt már inkább arra gondolok, nem egy szent, hanem gyerek.Ha így van, inkább nem álmodoznék családalapításról, de kezdenék vele.
2012. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!