Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt ilyen érzésetek?

Nektek volt ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lehet kicsit érthetetlen lesz, amit leírok, de ki kell adnom magamból.

Párommal lassan 4 éve vagyunk együtt, most készülünk saját lakásba költözni.Szeretjük egymást ez nem kérdés,de mégis sokszor érzem azt,hogy nem illünk össze,többször megfordult a fejemben,hogy jobb lenne külön, de mégsem bírnám ki nélküle.Nektek voltak ilyen érzéseitek?

Lehet az a gond,hogy rengeteget dolgozik, alig van itthon...és mindig azt mondja, azért dolgozik,hogy mindenünk meglegyen.Ritkán járunk el az utóbbi időben, sétálni se nagyon akar, azt mondja most a lakáson töri magát.

Sógornőm szerint meg kellene becsülnöm a párom.

Mégis sokszor mást érzek,pedig szeretem.

Veletek volt ilyen?


2012. ápr. 1. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt.

Szintén 4 éves kapcsolat.Olyan szinten temetkezett a munkába hogy elérte hogy kiszeressek belőle.

Hiába mondtam hogy nekem nem aranykeretes kép kell a falra,hanem az hogy foglalkozzon velem,teszek rá magasról ha emiatt perzsaszőnyeg helyett csak obis lesz.

Nem költöztünk össze,nekem férfi kell,nem munkagép.

(Dolgoztam én is akkor is)

2012. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, velem is volt ilyen, és ez azért volt, mert elhanyagolt engem, nagyon is. Nálunk is ez volt, hogy állandóan dolgozott, rám semmi idő nem maradt, nem volt kedve sehova menni, mert ő fáradt, stb. Ez miatt sokat veszekedtünk, aztán szakítottunk (nem csak ez volt a probléma, de ez is nyomós ok volt). Aztán megpróbáltuk újra, és most már tud rám szakítani mindig időt, akármilyen fáradt. Mára minden nagyon szuper, amióta odafigyel erre, hogy a munka miatt engem sem szabad elhanyagolni. Szóval megértem, hogy fáradt, meg minden, de tudod: arra van időnk amire/akire szánunk..


Nem mondom hogy szakíts vele, mert ha érzed hogy szeret, akkor semmi gond, és tényleg örülj neki, hogy ilyen dolgos párod van, aki jót akar neked, de figyelj oda hogy ne essen át a ló másik oldalára ezzel a "fáradt vagyok" dumával, és valahogy finoman add tudtára, hogy szeretnéd ha kicsit többet foglalkozna veled. Találj ki programokat, ami neki lenne kedvére való, próbáld meggyőzni, hogy vegyen ki egy szabadnapot (ha a munkája engedi), mert van egy meglepetésed számára. Fel a fejjel :)

2012. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtatok. Már 1x mi is majdnem szétmentünk, mert már nagyon elegem volt.Azózta már kicsit változott a helyzet.Hitelre vesszük a lakást, nekem májustól nem lesz munkám, persze amig nem találok valamit.

Én is elhiszem,hogy fáradt,na de akkor is.

2012. ápr. 1. 18:58
 4/4 Bence_ ***** válasza:

Pasi azért teper, hogy a nőt boldoggá tegye. De kevés pasi tudja megtalálni azt az egyensúly, hogy figyelem is legyen meg "paripa" is.

Mi egyszerűek vagyunk mint a fa ék. Azt gondoljuk, ha van otthon víz,villany, perzsaszőnyeg akkor minden ok.

Ezért kell egy okos nő, aki szépen rávezeti az urát a középútra.

2012. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!