Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, belefér egy jól...

Ez normális, belefér egy jól működő házasságba?

Figyelt kérdés

Adott apa, anya és egy 6 hónapos baba.

Anyuka egész családja (szülők, nagyszülők, testvérek, unokatestvérek) vidéken élnek. Mivel egy hétvége alatt nem tudnának mindenkit meglátogatni vagy csak nagyon rohanva, ami nem lenne jó a babának, így 4-6 hetente az anyuka a babával lemegy egy hétre.

Szerintük mindenkinek jó: a rokonok babáznak, anyuka pihen, apuka tud bulizni és pihenni.


Szerintetek ez így nem megy a házasság rovásárra?


2012. ápr. 1. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét félnek jó,és egyik fél sem zsörtölődik, akkor szerintem igen,belefér,meg ha persze a kicsinek is jó.14L
2012. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha 1-1 külön töltött hét a házasság rovására megy, akkor ott már rég baj van. És ahol mondjuk a férj külföldön dolgozik és akár hónapokig külön vannak? Ott is törvényszerűen el kéne válni emiatt?
2012. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férj ebbe belemegy, akkor nem megy a rovására. Akkor úgy néz ki mindenkinek jó.

Még jót is tehet a házasságnak !

2012. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb megoldás. A férj kikapcsolódhat picit, anyuka is, leveszik a válláról kicsit a gyereket a nagyszülők, pihizik, babával megy ide-oda. Valószínű nagyon örül a szüleinek, ők is neki (gondolom a férjnek kicsit "unalmas lenne" ott 1 hétig, másrészt meg dolgozik), és a hét elteltével hiányoznak is egymásnak... Tesómék is így csinálják. Nővérem hazajön a babával, itt van 1 hétig, férje meg hét végén jön utána.
2012. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös nálunk még az is belefért hogy a gyerekekkel egyedül mentem el nyaralni mindkettőnknek nagyon jó volt.
2012. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek belefér akkor semmi baj, csak legyen egyetértés köztetek. Nekem ebben az a fura, hogy miért a babát kell utaztatni, miért nem a rokonok mennek látogatni? A baba elalszik bárhol, vagy viszitek a saját cuccait, nem fontos neki a megszokott környezet? Nekem pl. a saját lakásom bababiztos, viszont másnál problémás volt a kajafőzés a babának (6 hós, már hozzátáplálás elkezdődött), pelenka, sok ruha kell, azt kimosni...ha ez nem probléma, akkor ok.
2012. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Minek megy el egy egész hétre?Elég lenne 1-2óra is szerintem a családosdiból...
2012. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon megoldás!Ugyanilyen felállásban élünk mi is!Nagyon jót tenne mindenkinek!
2012. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg! Ha esetleg egyikőtöknek mégsem jó így, akkor abbahagyjátok.
2012. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

nekem nem szimpi...

1. minek kéne 1 hétig lent lenni 4 hetente az anyuka családjához?

2. minek kéne 1 hétig egy családos férfinak egyedül bulizgatnia?

2012. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!