Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjek pszichológushoz? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek pszichológushoz? Ez még normális? Az első szerelem után ez még belefér, nem?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik a volt barátom 1 évvel a szakítás után is. Kicsit sem enyhült a hiánya, sőt, mitöbb, egyre rosszabb. Azóta túlzás nélkül állítom, bár szégyellem rettentően, de nem volt 1 olyan perc sem, hogy ne gondoltam volna rá, persze mindig kell másra figyelnem, de a háttérben mindig ott motoszkál ő. Annyira hiányzik, és nem tudom elengedni. Nagyon szeretett, és kiszeretett belőlem, de az a gond, hogy mindez elég hirtelen, és rengeteg kérdés maradt bennem. Azóta fáj a hátam, meg a hasam állandóan görcsöl, és a látásom sem az igazi.

16 éves lány


2011. okt. 16. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Nem igazi a látásod? Terhes vagy...
2011. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
-romlott a látásom
2011. okt. 16. 19:29
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
akkor pláne :S menj el nőgyógyászhoz!!!
2011. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pszichologús. Önmagad tudod csak ezt megoldani!Ez mind lelkibetegséghez vezet,de ne hagyd.. Tégy ellene! Mindenkivel előfordul hasonló,de mindig az emberen múlik,hogy tovább lép-e vagy sem. Próbálj meg újra boldog lenni,legyél sokat a barátaiddal,kapcsolodj ki.
2011. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 SPAWN77 ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom h nemfog menni amíg ezen görcsölsz. Próbáljj meg továbblépni egy futó kaland egy új kapcsolat bármi ami helyettesítheti őt majd ezután szépen lassan háttérbe fog szorulni az emléke. Addig amíg ezt nem tudod megtenni addig sajnos kínlódni fogsz a dologgal nagyon sokáig. Ahogy az előttem lévő is írta barátok, bulik, bármi ahol jól érzed magad és kikapcsolódsz:)
2011. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 1mh0t3p ***** válasza:
100%
Próbálj meg a jelenben élni s ne a múltban. Csak saját magad fogod "tönkretenni". A barátok s a kikapcsolódás nagyon jó tanács, fogadd meg. Amin most átmész azon szinte mindenki átesett már egyszer, mindenki aki tényleg ismeri a szerelmet... :)
2011. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Barátaim nincsenek, egy nagyon jó barátnőm van, a többiek valamiért nem kedvelnek, nem tudom miért. A volt barátom szerint féltékenyek, mert elég jó tanuló vagyok, meg szép, de az biztos, hogy semmi önbizalmam sincs, nem hiszek magamban, és nem tudom hogyan álljak fel. Reggel nincs kedvem felkelni, és semmi örömöt nem találok az életben. Állandóan sírok, és étvágytalan vagyok. Nagyon hiányzik, és nem tudok belőle kiszeretni, bár már próbáltam nagyon sokszor.
2011. okt. 16. 20:59
 8/17 anonim ***** válasza:
Jajj,ne hallgass a többi lányra,én is ilyen kiközösített voltam,mert jól tanultam,meg nem cigiztem,drogoztam,ittam 14 évesen,majd idővel lesznek értelmes emberek is az életedben...szerintem nem kiszeretned kell a fiúból,hanem elérni,hogy már csak egy emlék legyen,ő már egy része marad az életednek örökre,az első nagy szerelem mindig ilyen...csak legyél nyitott mások felé,még olyan fiatal vagy,egy pasi sem ér annyit,hogy depressziós legyél miatta ennyi idősen...írtad,hogy sok kérdésed lenne hozzá...nem tudnál beszélni vele ezekről?Vagy már nem vagytok beszélőviszonyban?Talán jót tenne,ha választ kapnál a kérdéseidre...
2011. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:)Köszönöm szépen 21.17-es . Már kérdeztem tőle, egyébként nem szoktunk beszélni, és azt mondta, hogy ő sem érti magát, mert iszonyatosan szeretett, és hogy sajnálja, hogy ez van.
2011. okt. 16. 21:21
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1. egyél sok sárgarépát, mert abban A vitamin van, ami jó a szemnek.


2. szerintem beszélj a sráccal, ha ciki, ha nem, mert valószínű, hogy a szerelmed valamilyen rögeszmébe csapott át, amin változtathat, ha találkoztok. Pl. rájössz, hogy élőben már nem is tetszik annyira.


3. Sportolj valamit, tűzz ki egy célt, mondjuk, hogy feszes feneket szeretnél. Ha erősödsz fizikailag, az erősít lelkileg is, az önbizalmad is szép lassan több lesz tőle.

2011. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!