Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még lehetőség rá, hogy...

Van még lehetőség rá, hogy újra egy pár legyünk?

Figyelt kérdés
Volt párommal 1 éve szakítottunk.Mostanában rengeteget beszélünk,többnyire én keresem,találkozgatunk is,jól érezzük magunkat együtt.Eközben mindkettőnknek volt kapcsolata,mind a ketten teljes mértékben tovább léptünk,de mostanság nekem az érzéseim úgymond visszatértek és most jobban szeretem,mint előtte.Hogyan viselkedjek,mit csináljak,hogy ne csak barátként tekintsem rám,hanem,mint nőre,akivel újra együtt lenne?
2012. ápr. 2. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de ha egy kapcsolat egyszer már tönkrement, nem látok rá sok esélyt, hogy másodszorra is menni fog.
2012. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ez így van,de biztos vannak ellenpéldák is.Attól függetlenül,hogy mindig szinte én hívom találkozni,nagyon jól érezzük magunkat,ma is moziba megyünk,de nem akarom letámadni az érzéseimmel.

24L 26F

2012. ápr. 2. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!