Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 3 éve a bíróság 15000...

Ha 3 éve a bíróság 15000 gyerektartást itélt meg az apának, de papíron nincs nyoma, hogy az elmúlt évben fizette volna, (pedig igen) akkor az anyuka kérhet visszamenőleg 185 ezer forintot, hogy az nincs fizetve?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy csak hat hónapot lehet visszamenőleg, minden esetben? Megbeszélés szerint ügyvéd előtt újra kilessz holnap fizetve az összeg, de 185 ezer kicsit sok, ha nem is járna, mondhatom hogy csak 6 hónapot vagyok hajlandó kifizetni újra (mert bizonyítani nem tudom, hogy fizetve volt)?

2012. ápr. 2. 10:47
1 2
 11/11 Combi27 ***** válasza:

a pénzéhes ribi..nem tudom nem e lehet valahogy számon kérni, és bizonyítani hogy nem a gyerekre költötte?

Ha elmúlt a gyerek 12 tudtommal a véleményét ki lehet kérni, ha pedig elmúlt 14 akkor számít is a véleménye..

2012. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!