Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szülő az, akitől ha...

Milyen szülő az, akitől ha kérsz valamit, állandóan puffog, meg húzgálja a száját, és látod rajta, hogy legszívesebben elküldene melegebb éghajlatokra?

Figyelt kérdés
Nem egyedi esetről beszélek, általánosságról.
2012. ápr. 2. 13:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Miért vállal valaki gyereket, ha nem akarja egy szeretettel teli, őszinte légkörben felnevelni?
2012. ápr. 2. 13:40
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Mit kérsz tőle, amire "puffog"? Mert ha állandóan pénzért zaklatod, akkor érthető hogy puffog.

Ha kirándulni akarsz vele menni, akkor már nem annyira.

Nem lehet, hogy túl sokszor és túl sokat kérsz?

2012. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már ehez úgy mond hozzá szoktam.Amikor anyám kér tőlem valamit már ugranom kell.Ha persze én kérek valamit húzza az orrát és bizony elgondolkodik,sokáig hogy adjon vagy se.
2012. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez olyan családoknál fordul elő, ahol a társak sem szeretik egymást igazán, ahol azért létesítenek kapcsoltot, hogy na, legyen már nekik is valakijük, ne maradjonak magukra. Ezt látom nálunk is.
2012. ápr. 2. 13:44
 5/11 A kérdező kommentje:

Pénzt, most nem azért, hogy fényezzem magam, de tényleg soha nem kérek, zsebpénzt se, megelégszem azzal, amit ő jónak lát nekem.


Nem is kirándulásra gondolok, egyszerűen csak egy őszinte, tartalmas beszélgetésre, vagy akár, hogy megnézünk együtt egy filmet, de engem anyukám mindig elhajt.

2012. ápr. 2. 13:48
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátom apja ugyanilyen. Igaz, a barátom már elég idős, de még egyetemre jár, és bár dolgozik, néha még szüksége van a szülei segítségére (pl kocsi). Még akkor is duzzog, ha mi tankoljuk a kocsit és úgy megyünk, olyanokat szólogat be, hogy "igen unatkoztok" meg stb. A pohár ott telt be nálam, mikor a mi kocsink szerelőnél volt, a cicám pedig súlyosan megsérült, majdnem elpusztult (még 1 éves sincs), és orvoshoz kellett vinnem, majd az apja fél napig a beteg macskámon gúnyolódott, hogy "jól megy nekik, kis úri cica, nehogy belehaljon ááám". -.- Itt eldurrant az agyam, majdnem elküldtem melegebb éghajlatra. De ez utóbbi még várat magára...

De múltkor pl a barátomnak felajánlotta, hogy megcsinálja neki a vacsorát (mintha magától nem tudná), erre a barátom nem kért, hogy majd ő csinál valamit magának, erre az apja megsértődött rá. Röhej...

De egyébként a saját szüleim sem piskóták.

2012. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom 13.55-ös. Kerüld, amilyen messze csak tudod. Lehet, ő is egy megkeseredett ember, aki rajtad vezeti le a feszültségét, vannak ilyenek.
2012. ápr. 2. 14:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem túlzok, ha azt mondom, hogy anyukám és köztem az egetlen beszédtéma az iskola és a tanulás. Soha nem kérdezi meg, hogy érzem magam, vagy mire lenne szükségem, ajándékot soha nem kapok tőle, ölelést meg puszit sem tudom, mikor adott.
2012. ápr. 2. 14:07
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
Lehet h sok stressz érte anyukádat az utóbbi időbe.Adjál neki idôt!
2012. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

13:55-ös vagyok.

Az én anyám is ilyen. Születésnapomkor kapok két elkapott puszit, ennyi, azonkívül soha egy jó szava nincs hozzám, se neki, se apámnak. Gratuláció a felsőfokú nyelvvizsgáért? Hogy képzelem én, pofátlan kölyök, hisz ők kifizették... -.- Ennyi. Soha egy jó szó vagy egy figyelmes cselekedet. Soha, 20 éve egy sem. Anyám megfőz, mert apám elvárja, aztán ennyi a "szívesség" meg a szülői segítség. Persze a drogos húgomnak nyomatják a havi többtízezreket meg ki van nyalva a s*gge, hogy ő milyen szép és kedves és aranyos (jah, aki lek*rvázza a saját anyját). Ez van, nem csak a barátom szüleitől akarok távolra menni, de a saját szüleimtől is. Egyik kutya, másik eb...

2012. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!