Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretjük egymást a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást a lánnyal de nem bírja, hogy állandóan titkolóznia kell. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt msnen. Nagyon megszerettük egymást és úgy volt hogy találkozunk. De anyukája nem engedte neki. Próbálta rábeszélni, de odáig fajult a dolog, hogy azt mondta neki, hogy ha megtudják, hogy mégegyszer velem beszél, nem mehet abba a középsuliba amelyikbe szeretne és elküldi őt az apjához. A szülei elváltak. Mióta megpróbálta rábeszélni őket, azóta eltelt egy-két hét. De ma azt mondta már nem bírja a titkolózást, és jó lenne, ha úgy csinálnánk mintha soha nem is beszéltünk volna. Persze mondtam neki, hogy ez nem megy, mert túlságosan megszerettem. Azt mondta holnap beszélünk... 16/F 14/L

Segítsetek kérlek! Nagyon szeretem! Am nem szoktam neten csajozni, csak ez most így alakult. :(


2011. dec. 10. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
first world promblem...ugyebár...:(((
2011. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a lány 14 éves.. gondolom az anyjának nem veled van baja, hiszen nem is ismer.. Inkább azzal, hogy a 14 éves kislánya még ne fiúzzon, ne szexeljen,ne csináljon semmit, amit a fúkkal szoktak, függetlenül attól, hogy ti semmit nem is akartok a beszélgetésen, ismerkedésen kívül (gondolom) várjatok még kicsit..talán a középsuli az anyja nézeteit is megváltoztatja. Sok szülő nem bírja elviselni, hogy a gyerek felnő.. Bár mondjuk szerintem sem kell egy 14 évesnek pasizni (legalábbis úgy nem, mit ahogy a mostaniak), de azért ahogy nő a keretei is nőnek.. és ha a szülő nem hagyja kibontakozni előbb utóbb kitör és abból nem lesz köszönet.... Az anyjának be kellene látnia, talán jobb lenne, ha partnerként kezeli a lányát, akkor a lány is érezné, hogy megbízhat az anyjában...
2011. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi.. :( Segítséget várok, nem ilyen kommenteket...

Ez az oldal azért nyílt, és a kategória is, hogy ilyen gondokban segítsenek egymásnak az emberek.

2011. dec. 10. 19:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Második igazad van :( De a középiskola még elég messze van. Én legszívesebben járnék a lánnyal. De biztos, hogy nem feküdnék le vele. Tudom, hogy túl korai lenne neki. Viszont egy-két csókból nem lenne baj. Nem igaz?
2011. dec. 10. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem.. én értem, te érted.. de sajnos sok választás nincs, ha az anyja meg nem érti.. :(

Kitartónak kell lenned és akkor talán anyuka is belátja, hogy azért vannak rendes fiúkák ;)

2011. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Interneten keresztül NEM lesz szerelmes az ember...

A személyes találkozások alatt tudnátok jobban megismerni egymást.

És ha nem mondaná meg anyukájának egyszer, és találkoznátok suli után?

2011. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül nem lehettek szerelmese,egy 14 évesnek tényleg korai a pasizás,sztem várj vele,vagy ismerj meg más lányt,élőben például,még kislány,és még nem is találkoztatok,sztem hagyd a dolgot
2011. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mutass be nekik álbarátot. :))

[link]

2011. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Előző vagyok.

Nem ide, bocsi. :)

2011. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az azért rossz, mert valószínű őt sem fogják elfogadni..ha meg igen akkor az neki gáz...
2011. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!