Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túlságosan érzékeny?

Én vagyok túlságosan érzékeny?

Figyelt kérdés
Tegnap este filmnézés közben odabújtam a barátomhoz, hogy kezdeményezzek valamit, gondolom tudjátok mire gondolok. Erre ő elkezdett nyávogni, hogy jaj ne már, meg hagyjam őt békén. Ez nagyon szarul esett. Nem az, hogy visszautasított, hanem az, hogy úgy csinált, mintha valami nehéz, és számára megterhelő dolgot kértem volna. Nem azt kértem, hogy fusson el Budáig meg vissza, ő kb mégis így reagált. Húzta a száját. Pedig elég lett volna annyit mondania, hogy: Kicsim most nincs kedvem, majd bepótoljuk. Vagy ilyesmi. Egész nap döglött, semmit nem csinált. Erre meg lecsesz, mert szerinte túl sokszor akarom. Múlt héten egyszer nem feküdtünk le egymással. Együtt élünk, én 21, 28. Én reagálom túl szerintetek?
2012. ápr. 2. 17:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
45%
Finoman szólva: A barátod nem normális. Inkább örülnie kellett volna.
2012. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hm 21évesen én is igy reagáltam..mostmár fel sem veszem ha épp nincs kedve,már egyáltalán nem izgat.29éves lány
2012. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy korfüggő ez a dolog. Meg arra sem foghatom, hogy olyan hű de régóta lennénk együtt. Fél éve élünk együtt, a kapcsolat másfél éves.
2012. ápr. 2. 17:35
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami gebasz van a háttérben. Lehet, hogy nincs kedve szexelni, de attól még nem kell bunkó módon viselkedni. Ülj le vele beszélgetni mi baj, mi bántja vagy nyomasztja. Vagy hogy van-e neki más...
2012. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő nem érzi magát bunkónak. Nem tudom mi lett vele, én megértem, hogy sokat melózik, tudom, hogy rengeteg gondja van. De hiába próbálok beszélni vele. Megpróbálom, de süket fülekre találok.
2012. ápr. 2. 17:43
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

2es válaszoló vagyok.


Nem hinném, hogy korfüggő ez a dolog. Meg arra sem foghatom, hogy olyan hű de régóta lennénk együtt. Fél éve élünk együtt, a kapcsolat másfél éves.


A koromat csak odairtam,egyébként 10éve vagyok együtt a párommal.

Az gáz ha fél év után igy reagál,akkor én is bepöccennék,mint hogy be is pöccentem,kb 2éve nem izgat ha nincs kedve,megértem nekem sincs kedvem mindig ahhoz amit ő szeretne.

2012. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy valami miatt már nem vagy olyan fontos neki, mint régebben.
2012. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy nem úgy megy, hogy nekem kedvem van hozzá, és akkor ő egyből ugrik. De amint írtam, már több mint 1 hete nem voltunk együtt. Persze nekem még soha nem volt 10 éves kapcsolatom, de ha már a legelején ez a helyzet, mi lesz 10 év múlva?
2012. ápr. 2. 17:48
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha ez így megy tovább, nem hogy 10 év, de már 5 év múlva se lesztek együtt, és akkor még sokat mondtam.
2012. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem valami biztatóak a válaszok, de ami igaz, az igaz...sajnos. Köszi az eddigi válaszokat!
2012. ápr. 2. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!