Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túlságosan érzékeny?

Én vagyok túlságosan érzékeny?

Figyelt kérdés
Tegnap este filmnézés közben odabújtam a barátomhoz, hogy kezdeményezzek valamit, gondolom tudjátok mire gondolok. Erre ő elkezdett nyávogni, hogy jaj ne már, meg hagyjam őt békén. Ez nagyon szarul esett. Nem az, hogy visszautasított, hanem az, hogy úgy csinált, mintha valami nehéz, és számára megterhelő dolgot kértem volna. Nem azt kértem, hogy fusson el Budáig meg vissza, ő kb mégis így reagált. Húzta a száját. Pedig elég lett volna annyit mondania, hogy: Kicsim most nincs kedvem, majd bepótoljuk. Vagy ilyesmi. Egész nap döglött, semmit nem csinált. Erre meg lecsesz, mert szerinte túl sokszor akarom. Múlt héten egyszer nem feküdtünk le egymással. Együtt élünk, én 21, 28. Én reagálom túl szerintetek?
2012. ápr. 2. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hm... érdekes.... én is találkoztam a jelenséggel. Velem sem akart lefeküdni a párom túl gyakran, nekem is sokszor mondta hogy állandóan csak a szexen jár az eszem. Nem is vagyunk már együtt.

A mostani páromtól ilyen téren is megkapok mindent, amire szükségem van. Valószínűleg szexuálisan is jobban passzolunk egymáshoz, az igényeink egyformák.

Nekem aztán senki sem fogja bemagyarázni, hogy egy fiatal, egészséges férfi napokig/hetekig nem kívánja a szexet, ha szereti a párját, és kívánja. Ilyen nincs! Ja, és az sem kifogás folyton, hogy fáradt.

2012. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hú, én tényleg nem akarlak ijesztgetni, de egy régebbi kapcsolatomban volt ilyen szitu, később bevallotta, akkor ő épp nem volt belém szerelmes, nem volt ez neki fontos, szét is mentünk ezután nemsokára. A mostani kapcsolatomban, bár nem élünk együtt,de 2 év után is mindig elmondj a párom, hogy mennyire kíván, oké, ez sem 10 év még, de ha nálatok már most ez van, az nem biztos, hogy jobbra fordul, tényleg próbáld vele megbeszélni.
2012. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, megeshet, hogy már nem szeret. Bár ezt nem vettem észre rajta. Nem változott a kapcsolatunk ezt az 1 dolgot leszámítva. Viszont ez egy fontos dolog. Tanácstalan vagyok. Minden esetre beszélek vele, veszíteni nem fogok semmit.
2012. ápr. 2. 18:29
 14/18 anonim ***** válasza:

valami tényleg nincs rendben, ha egy pasi egy egész hétig nem akar szeretkezni, akkor ott tényleg gond lehet...

esetleg próbáld meg elcsábítani, vigyél egy kis tüzet a szexuális életetekbe, hátha az a gond. légy még kívánatosabb:)

2012. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
az nem lehet, hogy tényleg csak nem volt hozzá kedve? Nem vagyok férfi, de nem hiszem, hogy a férfiak (most nem 15éves fiúkra gondolok nyilván) éjjel-nappal szexelni akarnak, lehet, hogy valami teljesen más baja volt éppen és nem volt hozzá kedve
2012. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem azért,de másfél év után párom akkor sem mondott nemet ha egész nap nehéz fizikai melót végzett a tűző napon.Csak annyit mondott maximum,hogy szivem,fáradt vagyok,legyél te fölül :)



Viszont volt olyan exem aki mondott nemet sokszor,utólag derült ki hogy olyankor vagy a másik barátnőjével volt. (együtt éltünk,megoldotta melóból hazafele menet)

2012. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azt nem nézem ki belőle, hogy megcsalna. Bár soha nem lehet tudni. Tegnap elmondtam neki, hogy megbántott, és bocsánatot kért. De van valami baja. Ingerült, bunkó. Viszont hiába kérdezem mi baja, nem mondja el. Tudom, hogy fáradt, de ilyen nem szokott lenni. Ma reggel úgy ment el, hogy féltékenykedett egy sort. Pedig semmi oka nincs rá. Remélem nem magából indult ki...
2012. ápr. 3. 08:42
 18/18 evans ***** válasza:
a nagy francokat nem kell egyből a legrosszabbakra gondolni, én és a párom /sajnos már csak múlt/ elmentünk moziba meg kajálni meg ilyenek még februárban eléggé szótlan voltam meg látta ő is rajtam h nem vagyok ott teljesen aminek az volt az oka hogy pár éve napra pontosan akkor halt meg egy jó barátom de erről soha sem beszéltem neki! lehet h neki is leki eredetű a dolog és nem a legjobban reagál dolgokra de semmiképpen ne gondolj a legrosszabbra!
2012. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!