Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlságosan érzékeny vagyok,...

Túlságosan érzékeny vagyok, lehetne ezen változtatni valahogy?

Figyelt kérdés
Évek óta pánikbeteg és hipochonder vagyok, többször volt idegöszeroppanásom. A kisebb problémákkal is nagyon nehezen bírok. Ha épp alapból is ideges vagyok, olyankor nagyon könnyen elsírom magam akkor is, ha nem igazán van rá okom, elég, ha valaki csúnyán néz rám. Nagyon sokszor jön rám a sírhatnék, ha a tévében valami rossz hírt mondanak be, vagy ha az utcán meglátom, hogy valaki szemetel, meghallom, hogy csúnyán beszélnek, kiabálnak stb. Mitől vagyok ilyen? Hogyan tudnék megváltozni?
2010. dec. 22. 10:57
 1/4 anonim válasza:
Hát az agyad sokmidnenre jó. Pl. tudod kontrollálni ezeket az érzéseket, visszafogni őket is akár. De ha nem megy, akkor javaslom ezzel a problémával keress fel pszihológust vagy inkább pszihiátert. Minden jót!
2010. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lány vagy M?
2010. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, hogy keresel segítséget, pszichológust, ha szeretnél ezen változtatni.
2010. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Próbáld ki milyen nihilistának lenni!

Nem érdemes túl lihegni a dolgokat.

2020. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!