Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el ezt az...

Hogyan felejtsem el ezt az egészet?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, az elmúlt 3 hónap nem volt túl jó. Ő idegesebb volt a munkája miatt, nekem pedig volt egy hosszú projektem, ingerlékenyebb voltam, türelmetlenebb, meg túl érzékeny és sokszor megbántott. Eközben a projekt amin dolgoztam páros munka volt és a kollegámmal közelebb kerültünk egymáshoz. Nem történt semmi testi dolog, csak úgy a lelkemnek jól esett a közelsége, szükségem volt rá. Szeretem a páromat, vele akarok lenni, de most nem tudom mit érzek a kollegám iránt, talán kicsit beleszerettem. Egyébként neki is kapcsolata van, nem akarok tőle semmit, mégsem tudom kiverni a fejemből. Az egészet ahogy van, el szeretném felejteni. Mit tanácsoltok, hogy tudnék ezen tovább lépni? Mert tovább akarok, és újra a páromra figyelni maximálisan.


27N


2012. ápr. 3. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ember az érzéseinek úgy sem tud parancsolni. Ez az érzés van, és jó darabig lesz.
2012. ápr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az elsővel.Ha úgy döntesz igen is tudsz parancsolni az érzéseidnek. Ilyenkor még igen. De ha hagyod hogy belekeveredj akkor már nem. Ha tudod, hogy mit akarsz, hogy a pároddal akarsz maradni, akkor tudatosan kerüld a kollégát, és ne fantáziálj róla. Ő sem tökéletes, hiába tűnik most annak. Ha szereted a párodat vigyázz a kapcsolatotokra, mert késő bánat lesz ha utólag jössz rá mikor már elveszíted őt. Légy észnél! Ha akarsz akkor tudsz! 38/nő
2012. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még valami fontos. Legyél kedves és figyelmes a párodhoz mint az elején amikor még lángolt a szerelem. Meglátod bőven megtérül a befektetett energia.
2012. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, megfogadom a tanácsodat. :)
2012. ápr. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!