Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehet tenni ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben? Felejtsem el az egészet?

Figyelt kérdés

Édesapám párjával nem felhőtlen a viszonyom. (Nem az én hibámból) A múltkori beszélgetés kapcsán említettem neki, hogy felmerült, hogy meghívjuk-e a párját, és arra jutottunk, hogy meghívjuk.

Ezen annyira felkapta a vizet, hogy az mondta nem jön el a saját lánya esküvőjére. Komolyan viselkedhet így egy apa?



2012. febr. 23. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Értsd meg apádat is. Nem akartad meghívni a párját. Oké, hogy nem az anyád, de ő az apád társa, nekem is rosszul esne, ha a páromat nem hívnák meg egy esküvőre, csak engem, hát még hogy ha a menyasszony apjáról és annak párjáról van szó.


Úgyhogy szerintem nem az itt a kiakasztó, hogy egy apa hogy viselkedhet így, hanem hogy egy lány hogy lett volna képes ilyen helyzetbe hozni az apját.

2012. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Ha én lennék az apád nekem is marha szarul esett volna, hogy ez (nem meghívás) egyáltalán felmerült benned.

Igen viselkedhet így, hiszen a saját lánya vette semmibe, taposta meg az érzelmeit, az életét.

2012. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Bocs, de szerintem te vagy a hunyó... Apám felesége VERT engem, amíg apám külföldön dolgozott. Mégsem jutna soha eszembe, hogy úgy megalázzam az apámat, hogy a feleségét nem hívom meg az esküvőmre.
2012. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Osztom az előttem író véleményét.

Lehet,hogy neked nem szimpatikus a nő,de apádnak igen.Ő él vele,és ha apád öreg lesz,beteg lesz,az a nő fogja ápolni,gondozni.Apád a nő mellett nem magányos,és nincs egyedül.Erre te meg közlöd vele,hogy nem akartátok meghívni a nőt,de végül is megteszitek ezt a nagy kegyet neki.

Apád helyében én is megsértődnék,és bizony én is úgy lennék vele mint apád.

-Ha a páromat nem akarjátok látni,akkor engem se akarjatok..

Megértem apádat..


Csak megjegyzem.Ki nem állom apám feleségét.Mégis eszembe sem jutott,hogy ne hívjam meg az esküvőmre.Eljöttek,normálisan viselkedett,és ennyi.

Ma ha meglátogatom apámat,köszönök a feleségének is,de nem foglalkozom vele..Ma sem kedvelem,de mégiscsak együtt vannak már több mint 10 éve,és elvannak.

2012. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Majd meggondolja magát, szerintem megbánná később, hogy a saját lánya esküvőjén nem akart részt venni.

Tény, hogy nem vele kellett volna a meghívás dolgot megbeszélni, de már mindegy.

Nem tudjuk, miért nem szereted azt a nőt, biztos volt okod, hogy nem akartad meghívni. Küldjél meghívót, aztán eldöntik, mennek-e az esküvődre vagy sem, nem tudsz mást tenni.

2012. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Most meghívod az apud párját akkor most mi baj?
2012. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

VAlószínüleg úgy is adtad elő, hogy: gondolkoztunk és most nagy kegyet gyakorlunk és mégis meghívjuk, elviseljük egy estén át.

Mit szólnál, ha a férjedről beszélne így az apád?

2012. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy ő a párja, pont ezért jutottunk arra, hogy meghívjuk.

Nagyon csúnya dolgokat mondott a párja a rám is, a páromra pl.: karácsonykor kijelentette, hogy nem szeret minket, mi ne menjünk oda. Szerintem ezek után érthető, hogyha így állunk hozzá.

2012. febr. 23. 12:28
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
én azt monodm, h mindketten ludasok vagytok. ő a te lánya vagy, a nő pedig az ő párja, ezt egyikőtöknek sem szabadott volna elfelejteni. másrészt tényleg nem kellett volna tudnia arról, h gondolkodtatok a meghíváson. persze utólag már mindegy. én adnék most kis időt, h lenyugodjon apukád, aztán megbeszélném vele, h jöjjenek el. (gondolok itt normális őszinte, lelkizős dumálásra, mert szerintem ezzel lehetne meggyőzni őt). hogy hogy viselkedhet így? azért adtál rá okot, mégha nem is szép húzás tőle. beszélgessetek erről.
2012. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem így "adtam elő". Mondtam neki, hogy felmerült.
2012. febr. 23. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!