Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el az egészet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el az egészet, vagy túl naiv vagyok ha így teszek? (lent hosszan)

Figyelt kérdés

A barátommal 3,5 éve vagyunk együtt, Ő 18 volt, én 16, amikor összejöttünk.

Igazából minden szuper vele, ennél jobbat el se tudnék képzelni, mint amilyen a kapcsolatunk, viszont van egy két dolog régről, ami miatt sokszor vagyok szomorú, és nem tudom elfelejteni. Ezeket szeretném, ha véleményeznétek.

1. Volt régen egy legjobb barátnője, akiért nagyon oda volt (mint barátért, bár szerintem több érzelem is fűzte hozzá, de ezt tagadta). Azt mondta, hogy még régen csak azért vette fel vele a kapcsolatot, mert annak a lánynak az akkori legjobb barátnője tetszett neki... mind1 azzal a lánnyal nem lett semmi, de ez nem is lényeg, ő viszont megmaradt barátnak. (Egyébként ezt a lányt kiskorom óta utálom... :D) Az zavar vele kapcsolatban, hogy akárhányszor elmentünk valahova szórakozni, az biztos, hogy szinte az első dolga volt, hogy ezzel a lánnyal beszéljen, ilyenkor elvonultak vagy 20-30 percre dumálni. De már szinte ilyen mániákusan odavolt érte, ha valamiért hanyagolta pár hétre a lányt, akkor mindig bocsánatért esedezett, nehogy megharagudjon rá... stb... bár mindig elmsélte mikor miről beszéltek, de olyan lelkesen, hogy nem tudom elképzelni, hogy semmit ne érezne iránta.

Egyrészt érdekelne, hogy mi erről a véleményetek, másrészt tegyük fel, hogy tényleg odavolt érte, szerintetek ez ilyenkor számít még valamit, vagy csak felejtsem el, mert már úgyse derül ki... Egyébként már vagy 2 éve nem beszélnek szóval a probléma tárgytalan manapság.

2. Fent ovlt egy társkereső oldalon (még azelőtt regisztrált, hogy megismerkedtünk, de akkor se használta, és egyébként most is együtt használtuk), de azért mégiscsak egy társkereső... igaz nem írt levelet senkinek, nem értékelt senkit, de azért csak elnézegette a nőket.

Ezt is nehezen tudom felejteni. Egyébként az adatlapján csak közös képeink voltak és az egészen csak rólam írt, hogy hogy imád. DE négis akkor mi értelme votl fent lennie? (már törölte magát)

3. Egyszer megengedtük egymásnak, hogy elolvassuk egymás naplóját, az egészben csak dicsért, meg mindenféle jót írt, viszont volt benne egy olyan sor, hogy nagyon imád, mennyire odavan értem, bármit megtenne értem de ez nem az igazi . Sajnos pontosan nem emlékszem hogy volt, de a lényege az volt, hogy nem lehetett eldönteni, hogy rám írta, hogy nem vagyok az igazi vagy a kapcsolatunkra... de persze ez kb mind1 is.

Ezt azzal magyarázta, hogy azért írta, mert akkoriban kicsit összevesztünk, és annyira tökéletesnek talál engem, és félt hogy elveszíthet, pedig velem akarja leélni az életét...stb, de már annyira beleélte magát ebbe, hogy nem akart túl nagyot csalódni, és ezért próbálta ezzel győzködni magát, hogy azért nem is vagyok én olyan jó...

Egyrészt ezt egy óriási nagy kamunak gondolom, ekkora marhaságot... semmi értelme nincs szerintem. Másrészt ha mégis így van, miért kéne lebeszélnie magát rólam, ha nélkülem el se tudja képzelni, nem?

Talán ez az ami legjobban fáj, ezt kb akkor írta amikor egyévesek voltunk vagy még annyi se.

Ezek mind régi dolgok, túlléphetnék rajta igazából mert már úgyis mind1... DE eszembe jut mégis sokszor! Szerintetek jogos emiatt szenvedni lelkileg vagy túlreagálom?

Minden vélemény érdekel.


2011. aug. 14. 22:31
 1/4 donmogyoróscsirke ***** válasza:
A szerelmes szív megbocsájt de el nem felejt! Ha szereted akkor próbáld ezeket a dolgokat elfelejteni! Max ha lenne egy komolyabb vitátok akkor vágd a fejéhez de nem hiszem hogy ezek miatt szenvedned kéne! Szeretitek egymást ha meg valami gond lenne az már úgyis teljesen más lenne
2011. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sylar94 válasza:
Szerintem ha már évek óta nincs hasonló akkor nem érdemes emiatt szenvedni.De ha tényleg nagyon zavar próbálj meg beszélni vele jobb mintha magadba folytanád.
2011. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából amikor ezek a dolgok aktuálisak voltak, megbeszéltük, nagyon sokszor, és tudom is, hogy el kéne felejtenem, de néha csak rám tör, ilyenkor szívesen szóba is hoznám, de tudom, hogy valahogy ez nem lenne fair, régi dolgokon lovagolni. Főleg, hogy már tényleg annyiszor átrágtuk ezt... talán már nem is emlékszik :D
2011. aug. 14. 23:28
 4/4 sylar94 válasza:

Hát ha tényleg szereted próbáld meg elfelejteni.

És ahogy látom ő nagyon szeret és csak ez számít.

mindenkinek vannak kisebb nagyobb hibái de ezeken túl kell lépni

2011. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!