Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alapozhatnánk egymásra...

Hogyan alapozhatnánk egymásra bármit is, ha még 2 év után sem tudunk összeköltözni?

Figyelt kérdés
Vagy az még nem olyan sok idő ehhez?
2012. ápr. 3. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én 22, ő 23
2012. ápr. 3. 08:03
 3/11 anonim ***** válasza:

fiatalok vagytok, gondolom iskolába jártok ezért nem költöztetek össze


Ha viszont mind a ketten dolgoztok és nem vettetek fel sehonnan hitelt akkor albérletben is meg tudnátok élni



De ennyi információból nem tudjuk, hogy mi is áll a háttérben

2012. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ráértek még bőven ;-)
2012. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi 5 év után költöztünk össze....(egyetem stb nem volt rá igény) 9 éve vagyunk együtt és 21 éve házasok...e nem jelent még semmit
2012. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*1 éve
2012. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hallod, én 25 évesen, 7 év járás után költöztem össze a párommal. Egy bizonyos kor után már nyilván kár ezt tovább húzni, de ez nem 22 évesen van szerintem. 22 évesen még baromira igényem volt a legénylakás hangulatra (nem a csajozós értelemben vett legénylakás: négyen laktunk srácok, jó társaság, házibulik, kártyapartik, hajnalig filozofálások stb), kár lett volna azt a pár évet elcseszni az összebútorozással. Mire betöltöttem a 25-öt, már sóvárogtam, hogy vele lakjak, és életünk legboldogabb időszaka volt az összeköltözés. A huszonéves koruk elején összeköltöző párok hajlamosak idejekorán nagyszülősre venni a figurát, aztán ezt megbánni. Együtt éléskor meg kell tanulni egymás mellett is élni, mert ott már nem randizni jársz össze. Ráértek még szerintem...
2012. ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi 3.5 éve vagyunk együtt, most nyáron fogunk összeköltözni. mindketten dolgozunk már!

L23 F22

2012. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mmT ***** válasza:

Egy fontos dolog: egy 23 éves srác még nagyon zöldfülű! Te lehet nem így látod, meg ő is előadta neked a Don Juan-t, de az akkor is még egy kis p*csös, és hidd el, h nem szeretne testközelből megismerkedni az elkötelezettséggel. Ha erölteted neki a dolgot, akkor lehet, h elmenekül. de ha hagyod, h szépen alakuljanak a dolgok, akkor lehet, h 5 év múlva önszántából elvesz, amit gondolom nagyon szeretnél :)


Nem csak az együtt töltött éveket, hanem sok egyebet is meg kell vizsgálni ahhoz, h megtudd, h "alapozhattok-e egymásra". Pl. megbíztok-e egymásban, szerelem erős-e, a nagy életcéljaitok azonosak-e, számíthattok-e egymásra a bajban, bla bla. Ne ijedj meg, ha még nem költöztetetk össze. Elég fiatalok vagytok hozzá.

2012. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1 évet se voltunk együtt amikor összeköltöztem a párommal akkor voltam 22 éves, igaz a párom akkor 28 éves volt.

Ekkor már 3 éve dolgoztam, neki is volt munkája így nem volt akadály a pénz.


Nem hiszem, hogy korán lenne az összeköltözés, mert az hogy együtt laktok még nem jelenti azt, hogy házasok is lesztek vagy épp gyerek fog születni.

Próbáljátok ki, hogy milyen is az együttélés, ha mégse jön össze akkor legalább idejében kiderül, hogy nem is vagytok egymáshoz valók.

2012. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!