Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet fiú és lány barátság?

Lehet fiú és lány barátság?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 09:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem igen.Sőt, biztos vagyok ebben.Nekem is vannak olyan fiú barátaim, akikben biztos vagyok , hogy nem akarnak tőlem semmi többet.
2012. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet persze, de csak akkor ha megfűszerezitek időnként egy heves elnyújtott szexorgiával.


Amennyiben a lány jól néz ki akkor nem. A fiúk mindig látni akarnák meztelenül utána meg rámásznának. Ezt el kell fogadni. Amennyiben a lány duci és kevésbé kívánatos, akkor meg ő akarná a srácokat megcsinálni. Ez olyan alap törvény, mint hogy a nap Keleten kell, Nyugaton nyugszik.

2012. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát sztem csak akkor, ha egyikőjük sem kívánja soha a másikat szexuálisan... ami meg elég ritka két heteroszexuálisnál h ne kívánnák meg egymást soha. Szal többnyire akkor szokott hosszútávú fiú-lány barátság kialakulni, ha a srác meleg, és a lánynak sem jön be fizikailag a fiú...
2012. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom fiú. Vicces, hogy szinte mindenki azt hiszi, hogy volt/van/lesz köztünk valami, pedig már 4 éve barátok vagyunk, ha négy év alatt semmi nem történt, már nem is fog :) Nem értem, miért gondolja azt bárki, hogy ha két ellenkező nemű gyakran találkozik, akkor törvényszerű, hogy egy idő után egymásra vessék magukat.

Ja, és egyikünk sem csúnya :)

25/L

2012. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jót röhögtem a kettes válaszadón.:) De nem értek egyet vele. A legjobb barátommal immáron 16 éve szövetkeztünk,egyikünk sem csúnya,hetero-k vagyunk,van párunk és irtóra szeretjük egymást.Soha nem került szóba,mi lenne ha...Imádom a világszemléletét,ő meg a humoromat.
2012. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 yuda ***** válasza:

Úgy gondolom, azoknál teljesen természetes a barátság és rácsodálkoznak, hogyan is gondolhatják egyesek, hogy ne létezne ffi-nő barátság, akiknél ez megvan. Egyet felejtenek csak el. Többségében egyik fél többet akar mégis. :)

Lehet nem te vagy ez a fél és ezért csodálkozol, de hidd el, nincs olyan, hogy csak úgy barátkoznak és valamelyikőjüknek nem jár a fejében több.

2012. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Annyi hozzáfűzni valóm van ehhez, hogy:


"Lehet-e fiú és lány között barátság, és ha igen, akkor miért nem?"-ebben a válaszom is benne van.

2012. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár lány barátom. Van amelyiket már sikerült megcsinálni és van pár akit "még" nem. De nem adom fel. Szóval ennyit a témáról.
2012. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát...Kicsit furcsa... Mindketten nem vagyunk "csúnyák" és régebben volt szerelem közöttünk, elég sokáig. Ő szakított (a srác) és lehetséges hogy a barátságunk erősebb lett? Mindig attól félek, hogy mi van ha ő még szeret? Én már őt nem..
2012. ápr. 3. 13:51
 10/16 anonim válasza:
szerintem nem létezik ! mindig több lesz belőle meg ha valamelyik párt szerez magának a féltékenység úgy is megöli a barátságot! meg általában a melegeknek van lány barátjuk! meg mi lehet a közös téma? a trendi ruhák? az új sminkek? szerintem igazi barátság csak azonos neműekkel lehet !
2012. ápr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!