Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszkorban létezik fiú-lány...

Kamaszkorban létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

A lányom és a szomszédom gyermeke elég jóban vannak.Együtt mennek szinte mindehova.Vajon létezhet tényleg barátság,vagy több is van köztük?

A lányom 15,a fiú 16.


2010. jan. 31. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem van barátság fiú és lány között!

Én is sok fiúval jóban vagyok.Sok mindent megbeszélünk,jól elvagyunk.De egyikkel sincs komolyabb dolog a barátságnál.

15/L

2010. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem létezik. Minimum egyikük előbb-utóbb szerelmes lesz a másikba, vagy legalábbis megkívánja testileg.


Még akkor is necces a fiú-lány barátság, ha mindkét félnek van stabil párkapcsolata. Láttam már ilyet épp eleget.


Hogy most több van-e köztük? Ki tudja. De hogy több lesz köztük, az szinte borítékolható.

2010. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Ezt csak ők tudhatják.

Lehetséges barátság, és ha rendes a fiú, akkor hagy lógjon vele :)

2010. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Létezni létezik, de szinte 100%-ra viszem, hogy a fiú ha tehetné többet is csinálna a lányoddal, mint elkísérné...


Sajnos, vagy nem sajnos, így működik(működünk?).

2010. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Szex előtt vagy után persze hogy lehetséges.:) Amugy komolyra forditva,szerintem előbb utobb ugyis az egyik többet kezd érezni a másik iránt.Főleg ha ennyi időt töltenek egymással.
2010. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 éves korom óta van egy legjobb barátom,aki mellesleg az ellenkező nem táborát képviseli.Most 21 évesek vagyunk mind a ketten,és soha,de tényleg soha nem merült fel semmi több(nekem is komoly kapcsolatom van,neki is).simán ittalszik nálunk egy ágyban a kedvesemmel és velem,és senkit nem zavar a helyzet.

Szóval igen,létezhet,de azért az esetek 99°%-ában többről van szó,például az egyik barátnőm is évekig így volt egy sráccal,mint én,aztán a srác sok év után szerelmet vallott neki...ciki.

2010. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, létezhet.

Nekem is rengeteg fiú barátom volt kamasz korban és egyikünk fejében sem fordult meg, hogy több is legyen. (most is van)

És ez biztos, mert elég molett vagyok, nem voltam az esetük soha,, ők se nekem, de attól még nagyon jó barátok voltunk, együtt szórakoztunk, stb.

2010. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem előbb utóbb szerelmes lesz a egyik a másikba..
2010. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
67%
Nekem egyetlen egy igaz barátom van,aki fiú,és még nem próbált meg rám mászni...Már 4éve tart a barátságunk, azaz 14éves korom óta.Úgy 2évvel ezelőtt mondta el nekem h miért nem is fog soha bepróbálkozni:mert meleg!!!Rajta kívül sosem volt és nem is lesz olyan, aki nem akar többet!Szomorú de ez van!
2010. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok, sajnos csak cáfolni tudom a létezését. Max 3 év, és minden fiú ismerősöm udvarolni kezdett... Ami persze, jólesik, magabiztos leszek ettől, hogy szimpi vagok nekik. De nekem pl. nem jutott volna eszembe bármelyikükkel is egy kapcsolat.
2010. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!