Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az örök kérdés? Fiúk és lány...

Az örök kérdés? Fiúk és lány barátság? Érvek? Ellenérvek? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 08:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%

Az én eddigi tapasztalataim szerint:

létezik.

Az egyikük meleg, de sokszor szorosabb a viszonyunk, mint egy barátnővel.

A másik heteró, csak alacsonyabb nálam. Van olyan téma, amiről szinte csak vele tudok beszélgetni. Mivel soha fel sem merült, hogy vonzódnánk egymáshoz, ezért soha nem is közelítettünk így egymáshoz.

Szóval lehetséges.

Szerintem az olyan emberek, akik az elején érzik, hogy nem tetszik a másik, tudnak barátok lenni.

2011. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%
Létezik, de pár év múlva itt fekszik mellettem az ágyban, Előbb utóbb az lesz belőle.
2011. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
van barátság közöttük, de ha azt nézitek akkor azonos neműek is lefeküdhetnek és ezzel elronhatják a barátságukat... ennyi..
2011. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Létezik! Az én egyik legjobb barátom fiú! Még a főiskolán "szedtem össze"!:)) Soha nem volt közöttünk több. És nem is gondoltunk rá. Nyilván, ha bármelyikünk is valaha többet gondolt volna a dologba, már nem lennénk barátok.

És igen, már aludtunk egy ágyban is! Akkor sem volt a semmi!:) A férjem elfogadta, sőt úgy megszerette, hogy barátjának tekinti. A srácnak is van már kapcsolata. Nála általában a lányoknak furcsa, hogy az egyik legjobb barátja lány, de amikor megismernek, megismerik a kettőnk közötti kapcsolatot, akkor általában megnyugszanak!:)

2011. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Az én legjobb barátom meleg. Szóval van, ilyen körülmények között van. Legalábbis ÉN csak így tapasztaltam.

21/N

2011. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú évek óta vannak nagyon jó fiú barátaim. Akadt egy-kettő az idő folyamán, aki többet akart, de azért a többségükkel éljük a saját életünket, a saját szerelmeinkkel és párkapcsolatainkkal.

Pedig tényleg vannak olyanok, akiket több éve ismerek, gyakran járunk együtt ide-oda és akiket rettentően szeretek - de nem több.

Sosem vettem észre, hogy akár egy kicsit is vonzódnának hozzám, pedig az ember azért érzi, ha valaki közeledni próbál felé.


Érv?

A tapasztalatnál nincsenek jobb érvek. Aki szerint nem létezik fiú-lány barátság, azért mondja, mert még nem élt át olyat, hol minden tényleg csak baráti szinten maradt.

2011. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:

nekem az erről a véleményem, hogy fiú-lányi haverság létezik. és most a haverságot úgy értem, hogy nem igazi barátság, hanem inkább ilyen jól kijövünk, jól érezzük egymást magunkkal dolog de inkább felszínes.

az igazi nagybetűs barátaimból nincs sok, de mind fiú. (:

szerintem ha egy lánnyal ezt a haverságot elmélyíted akkor az már nem barátság, hanem szerelem lenne. :D

de ezt csak a saját tapasztalataimból vontam így le, követem a többi választ kíváncsi vagyok én is a véleményekre.

2011. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Ilyen NINCS hogy ellenérv. Pl.: Szeretem a macskámat nagyon. Ellenérv? Ez hülyeség.

Létezik, biztosan. De a legtöbből szerelmi kapcsolat alakul.

Persze a kivétel erősíti a szabályt!:)

/Fenti válaszoló/

2011. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
Érdekes ez a téma.Amíg ezt valaki nem tapasztalja akár az igent akár a nemet addig nem tud szerintem véleményt mondani.A legjobb barátom fiú 8 éve van mellettem jóban rosszban.És NEM MELEG!Ő a tipikusan férfias férfi.Barátságunk elején mindeki igyekezett összehozni minket még a szülei meg a testvérei is,de így 8 év után már letettek erről a tervükről.Olalakat tudnék írni,hogy miért jobb egy pasi barátsága.Alapjáraton a nőkkel nem tudok düllőzni csak ideig óráig és ez a féltékenységből ered.(soha nem az én részemről)És igen létezik fiú és lány között barátság véleményem szerint 22/L
2011. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Létezik, de szerintem csak akkor, ha a két nem között nincs semmi féle vonzalom, csak is a belső értékekre épül. Ha egy kicsit is tetszik az egyik a másiknak, és jobban megismerik egymást, akkor könnyen átforulhat a kapcsolat barátságból, valami komolyra, vagy valami viszonzatlanba.
2011. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!