Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megértetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megértetni a pasival, hogy én nem akarok többet barátságnál? Picit hosszú

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk, csoporttársak szeptembertől, sőt tök jó barátok részemről. De ő mindig tesz valami kis finom gesztust, utalást, hogy többet szeretne ettől. Erre én eleinte nem reagáltam, mintha nem is vettem volna észre, azt hittem, majd "rám un". De nem. Továbbra is jön utánam, mit 1 pincsike. Jobb kifejezést tényleg nem tudok sajna rá.

Általában 3an lógunk együtt, én, ő, és egy másik lány még. Mostanában a lány aki szintén a barátom, folyton azzal húz, hogy miért nem járok a pasival, és már nyilvánosan is a kerítőnő szerepét játssza. Mondtam neki, hogy ne csinálja, de nem érti meg, vagy nem tudom miért, de folytatja.


Már nekem kínos ez az egész. Ha egyedül szeretnék menni valahová, akkor külön le kell építenem a srácot, /néha szeretek magam lenni/, ami több perces elviccelődött leépítéssel valósul csak meg, mert nem akarom megbántani.


A scrác egyébként tök normális, de mint férfi egyáltalán nem vonz, sőt kifejezetten taszít, de barátként első osztályú. Hogyan érhetném el, hogy ne akarjon többet barátságnál? Nem akarok haragba lenni emiatt vele?


Már arra is gondoltam, hogy nem lógok többet velük, ha nem értik meg, hogy ez nekem így rossz. Nekem lesz a legrosszabb, mert tényleg szeretem őket, de nem tudom m legyen már. A lányt nem értem, miért akarja, hogy olyannal járjak aki nem jön be nekem? És a srác, hát mit kezdjek vele? Nem akarok senkivel vitát, haragot, de nem vagyok a szavak embere.



2012. ápr. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sajnálom a srácot,ugyanis pont ilyen helyzetben voltam, nagyon tetszett egy lány,és meg akartam hódítani,de mindig 1 másik lánnyal együtt lógott,és elég kínos volt a szitu, de én ezt csak egy hónapig csináltam,h velük lógtam. Aztán rájöttem,h ennek így nem lesz jó vége,és úgy döntöttem,h többé nem keresem a lányt. Azóta csak nagyritkán találkozunk,és viszonylag jól tudunk beszélgetni,haveri szinten,de én igyekszem minél jobban elkerülni.


Amúgy ti csajok miért nem értitek meg,h nekünk fiúknak NINCS SZÜKSÉGÜNK! lány barátokra!


szóval tehát,a legszerencsésebb esetben,azt tezsi a srác,amit én,vagyis ha felméri a helyzetet akkor kapcsolni fog,és magától lekopik rólad, de azt ne várd ,h ezek után a "barátod" legyen!

2012. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem korrekt válasz. Igaz amit írsz, elfogadom, de ezzel még nem lettem előbbre :( Hjaajj
2012. ápr. 2. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát amúgy az lesz a legjobb,ha megmondod neki, egyszer üljetek le,és beszéljétek meg,h te csak barátként tekintesz rá,aztán onnantól majd ő eldönti,h ezek után,h áll hozzád.


Sajnos nem mindenki olyan mint én,h felméri a helyzetet , sokakat teljesen elvakít a szerelem,és ha már kedvesen szólsz hozzá,abból azt hiheti,h szereted, semmiképpen ne adj le neki félreérthető jeleket(hajtúrkálás,kacsintás,szemezés,mosolygás,érintés...stb) mert azzal csak még jobban rontasz a helyzeten.

2012. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele vagy áradozz neki egy másik fiúról, akibe időközben beleszerettél.
2012. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!